
Дитячий самокат 3в1 Globber Go Up Foldable Plus Lights Navy Blue (643-100)
4 508,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-15722
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Багатофункціональний автомобіль Globber GO • UP FOLDABLE PLUS LIGHTS
Легко зібрати та трансформувати завдяки дизайну, який на 100% не вимагає інструментів.
Автомобіль пропонує 3 режими: велосипед для їзди, прогулянковий велосипед і самокат.
Легко та інтуїтивно зрозуміло перемикайтеся між режимами за допомогою продуманої комбінації кнопок і ручок.
Комфортне та дуже широке сидіння TPR пропонує 2 висоти, які легко регулюються за допомогою бічної ручки без інструментів, пересуваючи сидіння вгору та назад для додаткового комфорту.
Регульована висота керма самоката - доступні три рівні.
Самокат зі зручною системою складання, оснащений запатентованою системою кнопкового складання, що забезпечує безпечний і простий спосіб зберігання виробу в режимі скутера.
Колеса, що світяться - без батарейок, оснащені світлодіодами , які блимають під час руху!
| ТЕРЕЗИ | РОЗМІРИ (висота / довжина / ширина) | ВИСОТА СИДІННЯ | |
| коляска | 3,6 кг | 74,4 - 87,6х60,02 - 72,9х28см | 23,9 - 27,4 см |
| велосипед - вершник | 3,1 кг | 35,7 - 38,6 х 56 х 26,7 см | |
| скутер | 2,5 кг | 67,5 - 77,5 х 56 х 28 см |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Количество колес | 3 |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,06 кг |
| Вага брутто | 4.84кг |
| Висота керма | 67.5см, 72.5см, 77.5см |
| Висота сидіння від землі | 23.9см, 27.4см |
| Гарантiя | 12 місяців |
| Дитячий вік | 15 місяців;1.5 року;2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років |
| Колеса | Поліуретан;перед 121 x 24мм;зад 80 x 24мм;жорсткість 82A |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг,20кг (водій та велосипед),50кг (самокат) |
| Максимальная нагрузка | 20 кг;50 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З батьківською ручкою керування;З сидінням;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | багатофункціональність |
| Платформа | 12.5см x 54.5см |
| Підшипники | ABEC-5 карбон |
| Рекомендована висота | 75-120 см |
| Рекомендований вік | від 15 місяців до 7 років |
| Рекомендований зріст | 75 - 120см |
| Розмір упаковки | 58,5 х 16 х 26 см |
| Розміри упакування | 58.5 x 16 x 26см |
| Серия | GO•UP |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | багатофункціональність;3 варіанти (велосипед з ручкою-гідом, велобіг, самокат);висота керма регулюється;складна конструкція;колеса світяться |
- Цена: 4 508,90 ₴


