
Триколісний велосипед з ручкою Globber Explorer Trike 3в1 New Red
6 048,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-13812
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
EXPLORER TRIKE 3в1
надзвичайний, багатофункціональний транспортний засіб, який пропонує 3 різні варіанти, які можна змінювати відповідно до росту дитини та надає ще більше функціональних можливостей для максимального використання продукту.
Запатентована система монтажу та трансформації
- зміна опцій надзвичайно проста і не вимагає жодних інструментів!
Дизайн на 100% без інструментів для легкої трансформації продукту!
EXPLORER TRIKE — це транспортний засіб на 100% без інструментів. Зручне перетворення виробу на різні етапи здійснюється за допомогою кнопок і ручок, що робить його дуже практичним триколом/велосипедом як для дітей, так і для батьків!
| | 1. Триколісний велосипед з гідом (18-36 місяців) Безпечний триколісний велосипед з напрямною, оснащений м"яким і нековзким сідлом з регулюванням висоти. Особливості / функції:
|
| Класичний триколісний велосипед для дітей, які освоїли керування транспортним засобом і готові кататися самостійно. Особливості / функції:
| |
| | Наступний рівень - біговий велосипед. Регульована висота сідла забезпечує ідеальну посадку, щоб дитина безпечно торкався землі ногами, здобуваючи навички та Особливості / функції:
|
| Система Free Wheel допоможе вам навчитися керувати (режим коляски та велосипеда-гіда) - режим вільного ходу (педалі не залежать від переднього колеса) - опція дозволяє дитині навчитися крутити педалі, перш ніж вона отримає повний контроль над транспортним засобом - контроль напрямку руху батьком за допомогою гіда | |
| | Запатентований колісний механізм дозволяє легко перетворити коляску/велосипед на балансир без використання будь-яких інструментів |
| Комфортна їзда та розвага для малюків! Велосипеди EXPLORER TRIKE оснащені м’яким і нековзким TPR сідлом з регульованою висотою на двох рівнях і профільованим кермом з ергономічними TPR ручками. | |
| | Розумний дизайн із вбудованим накопичувачем! EXPLORER TRIKE має розумне вбудоване місце для зберігання педалей, тож ви можете легко розмістити педалі під сідлом велосипеда для балансування та ніколи не втратити їх під час трансформації продукту! |
| ТЕРЕЗИ | РОЗМІРИ (висота / довжина / ширина) | ВИСОТА СИДІННЯ | |
| велосипед з гідом | 5,48 кг | 92-96см х 95см х 45см | 31 / 34 см |
| триколісний велосипед | 4,48 кг | 53 см x 76,5 см x 47 см | |
| баланс велосипед | 4,48 кг | 53 см x 76,5 см x 38 см |
Колеса:
- фасад: піна EVA, 250 мм
- спинка: піна EVA, 220 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | велосипед з направляючою: 5,35 кг |
| Вага брутто | 6.30кг |
| Вес (кг) | 5.35 |
| Варіант | чорно-червоний |
| Вид | Триколісні;Двоколісні |
| Висота сидіння від землі | 31см, 34см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дитячий вік | 1.5 року;2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років |
| Диаметр колес | 9.8";25 см;8.5";22 см |
| Колеса | Матеріал EVA;перед: 250 x 44мм;зад: 220 x 36мм |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 20кг |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Назва кольору виробника | New Red |
| Особенности | З батьківською ручкою керування |
| Особливості / Додаткові функції | 3 режими (велосипед, триколісний велосипед, велосипед для балансування) |
| Рекомендована висота | 80 - 105 см |
| Рекомендований вік | від 18 місяців до 5 років |
| Рекомендований зріст | 80 - 105см |
| Розмір упаковки | 65 х 18 х 30 см |
| Розміри упакування | 65 x 18 x 30см |
| Серия | Explorer Trike |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Функції , можливості | 3 варіанти (З батьківською ручкою керування , триколісний велосипед , Біговел);висота сидіння регулюється;підніжка опорна;багатофункціональність |
- Цена: 6 048,90 ₴


