
Дитячий біговел Globber Go Bike Air Pastel Pink
3 463,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-13844
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Великий велотренажер для малюків 3-6 років
- Оснащений 100% гумовими пневматичними шинами (248 мм / 10”) для максимального поглинання ударів і плавної та безпечної їзди на велосипеді!
- Добре сконструйована перекидна рама дитячого велотренажера дозволяє швидко й легко змінити низький на високий велотренажер для подальшого використання, коли ваш малюк росте та розвиває моторику!
- Велосипед оснащений сідлом з 6-ступінчастим регулюванням висоти (3 висоти для кожного положення рами)
- Сідло виготовлено з м'якого та зручного ПУ, вигнуте кермо регулюється по висоті на двох рівнях зі зручними та міцними ергономічними ручками TPR.
- У набір входить знімна підставка для ніг (інструменти не знімаються), яка додатково допомагає вашому малюку навчитися балансувати та розвивати ключові навички їзди на велосипеді під час їзди.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4,02 кг , 3,90 кг |
| Вес (кг) | 3.9 |
| Висота сидіння від землі | з низьким положенням рами 33.5 - 38.2см,з високим положенням рами 36.5 - 41.2см |
| Гарантiя | 12 місяців |
| Дитячий вік | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років |
| Диаметр колес | 10" |
| Колеса | 248мм (10") |
| Цвет | Розовый |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 20кг |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Рама | стальна |
| Рекомендована висота | 85 - 105 см |
| Рекомендований вік | 2-5 років |
| Рекомендований зріст | 85 - 105см |
| Розмір упаковки | 64,5х17,5х23,5 см |
| Розміри упакування | 64.5 x 17.5 x 23. 5см |
| Серия | Go Bike |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
Информация для заказа
- Цена: 3 463,90 ₴


