
Дитячий триколісний самокат 3-9 років Globber Elite Deluxe Pink (444-210)
3 188,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-11328
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Триколісний скутер Globber Elite Deluxe
Самокат призначений для маленьких дітей віком від 3 років, зріст 95 см +.
Легка, міцна і складна конструкція.
Швидке еліптичне складання та зручне транспортування в режимі візка.
Кермо виготовлено з алюмінію.
Кермо регулюється на чотирьох рівнях: 68,5 см, 73,5 см, 78,5 см, 83,5 см.
Дека з міцного і товстого поліпропіленового матеріалу, армованого нейлоновим волокном, довжиною 30 см.
Поворотний замок для легкого навчання їзді на самокаті.
Зручні ручки з дуже міцного матеріалу TPR.
Два колеса спереду для стабільності.
Заднє колесо має гальмо - бризковик.
Колеса виготовлені з високоякісного PU матеріалу, вони м'які, не ковзають і забезпечують належне зчеплення.
Всередині коліс є підшипники ABEC-5 для плавної їзди.
Специфікація:
- колеса PU 82A: передні: 125 мм , задні: 80 x 30 мм
- Карбонові підшипники ABEC-5
- вага: 2,7 кг
- максимальне навантаження 50 кг
- вік: 3+
- висота: 95 см +
- Сертифіковано CE EN-71
Розміри:
- загальна довжина 56 см
- ширина 28см
- ширина платформи 10 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Розовый |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,7 кг |
| Вага брутто | 3.47кг |
| Висота керма | 68.5 - 83.5см (4 рівні регулювання) |
| Гарантiя | 12 місяців |
| Дитячий вік | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років;8 років;9 років |
| Общая длина | 56см |
| Колеса | зад: 80 x 30мм;Поліуретан;перед: 121 x 24мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i метал;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З блокуванням коліс;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 95 - 130 см |
| Рекомендований вік | 3-9 років |
| Рекомендований зріст | 95 - 130см |
| Розмір упаковки | 59х16х29,5 см |
| Розміри упакування | 59 x 16 x 29.5см |
| Серия | Elite |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс;візок |
| Ширина керма | 28см |
- Цена: 3 188,90 ₴


