
Триколісний самокат з підсвіткою Globber Elite Deluxe Lights Lime Green (444-406)
4 123,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-11166
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Дитячий триколісний самокат Globber Elite Deluxe Lights - це ідеальне поєднання безпеки, зручності та розваги для вашої дитини. Завдяки запатентованій системі складання, складання самоката стає легким та швидким процесом - просто натисніть кнопку, проверніть кермо, і готово! Тепер ваша дитина може легко транспортувати свій самокат як візок, економлячи місце.
Один з найяскравіших особливостей цього самоката - це вбудована підсвітка коліс, яка активується під час їзди. Колеса світяться червоним, зеленим та синім, створюючи чудовий ефект, який не тільки подобається дітям, але і привертає увагу оточуючих, особливо в темний час доби. І все це без використання батарейок!
Цей самокат також вражає міцною конструкцією, з декою з міцного поліпропілену, армованого нейлоновим волокном, що витримує навантаження до 50 кг. З заднім гальмом-бризковиком та м'якими колесами з високоякісного матеріалу PU, які забезпечують належне зчеплення з дорожнім покриттям, цей самокат гарантує безпеку та комфорт під час кожної поїздки.
Зручне Т-подібне кермо з анодованого алюмінію регулюється на 4 рівні висоти, щоб підходити дітям від 3 до 9 років, а двоколірні зручні грипси забезпечують надійний захват.
Нехай ваша дитина насолоджується активністю на свіжому повітрі з дитячим триколісним самокатом Globber Elite Deluxe Lights, доступним у чотирьох яскравих кольорах: синьому, зеленому, червоному та рожевому.
Запатентована система складання
Щоб скласти самокат - не потрібно від'єднувати кермо від деки - натиснути кнопку, провернути кермо і все - самокакт вже складений та займає мінімум місця. В такому вигляді Ваша дитина може транспортувати його як візок
Яскрава різнобарвна підсвітка при їзді
Колеса оснащені вбудованим датчиком вібрацій, яке вмикає яскраву підсвітку коліс з насиченими кольорами при їзді (світяться червоним, зеленим та синім). Це дуже подобається дітям та виглядає напрочуд ефектно, дотого ж, це привертає до себе увагу, особливо в темну пору доби. Жодних батарейок - все працює чудово і без них.
Рекомендований вік від 3 до 9 років.
Т-подібне кольорове кермо з анодованого алюмінію регулюється на 4 рівні висоти для дітей від 3 до 9 років та оснащене двоколірними зручними грипсами.
Міцна конструкція
Дека з міцного та товстого поліпропілену, армованого нейлоновим волокном. Вона без проблем витримує навантаження до 50кг.
Заднє колесо має гальмо - бризковик.
Колеса виготовлені з високоякісного матеріалу PU, вони м'які, не ковзають та забезпечують належне зчеплення з дорожнім покриттям. Всередині коліс є підшипники ABEC-5 для максимально плавної їзди
- Рекомендований вік - від 3 до 9 років
- Рекомендований зріст - від 95 см до 130 см
- Максимальне навантаження - 50 кг
- Складаний механізм
- Регулювання керма
- Т-подібне кермо: 68,5 / 73,5 / 78 / 83.5 см (від землі)
- Розмір коліс: 80 мм, 121 мм
- Матеріал коліс: Поліуретанові литі колеса
- Матеріал деки:Двоколірна дека з високоякісного композитного матеріалу
- Розмір деки: висота 12,8 см, довжина 53 см
- Гальма: Двоколірне композитне заднє гальмо,
- Вага самокату: 2.7 кг
- Для кого призначено виріб Діти
- Доступні кольори: Синій, Зелений, Червоний, Рожевий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Зелёный |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,7 кг |
| Вага брутто | 3.47кг |
| Варіант | зелений |
| Висота керма | 68.5 - 83.5см (4 рівні регулювання) |
| Возраст | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років;8 років;9 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Общая длина | 56см |
| Колеса | перед: 121 x 24мм;Поліуретан;LED-підсвітка;зад: 80 x 30мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i метал;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З блокуванням коліс;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 95 - 130 см |
| Рекомендований вік | 3-9 років |
| Рекомендований зріст | 95 - 130см |
| Розмір упаковки | 59х16х29,5 см |
| Розміри упакування | 59 x 16 x 29.5см |
| Серия | Elite |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс;колеса світяться;візок |
| Ширина керма | 28см |
- Цена: 4 123,90 ₴


