
Двоколісний самокат 6+ Globber Flow Element Comfort Lights Rose Gold (727-210)
6 268,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-16600
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Запатентована система складання
Для додаткової зручності під час поїздок на самокаті FLOW ELEMENT COMFORT LIGHTS оснащено нашою легкою, швидкою та безпечною запатентованою системою складання: просто підніміть кнопку вгору, щоб перевести самокат із блимаючими колесами в автономний або складений режим — і знову підніміть, щоб розкласти і прогуляйте день!
Система амортизації
Передня вилка має вбудований амортизатор для максимального комфорту та контролю, коли ви несетеся на улюблені зустрічі з друзями!
Шикарне хромоване покриття
Масивний, швидкий та яскравий. Унікальний Ви! Виберіть із 4 яскравих кольорів з хромуванням, щоб відповідати вашому стилю, катаючись з Вашою командою!
4-регульована по висоті Т-подібне кермо зі складаними ручками
Відрегулюйте свій самокат із блимаючими колесами в найзручнішому положенні за допомогою 4-х позицій, широкого та вигнутого алюмінієвого Т-подібного керма — FLOW ELEMENT COMFORT LIGHTS росте разом з вами! Кермо також складається та має зручні та міцні ергономічні рукоятки TPR та затиск, що запобігає вібрації, для максимально плавної їзди.
Алюмінієва дека з протиковзковим покриттям
Повністю алюмінієва дека FLOW ELEMENT COMFORT LIGHTS оснащена протиковзким покриттям для надійного зчеплення, яскравий візерунок для додаткового ефекту та підставкою для швидкого відриву. Витримуючи до 100 кг, FLOW ELEMENT COMFORT LIGHTS оснащений ширшою та довшою декою, ніж інші самокати на ринку, що забезпечує максимальний баланс, комфорт і контроль.
Довгі та міцні задні гальма
Довгі та міцні алюмінієві задні гальма забезпечують ефективністе гальмування та подовжують термін експлуатації коліс. Безпека, схвалена батьками. Схвалена дітьми розвага!
Високоякісні світлові колеса з високим відскоком
Беріть свої FLOW ELEMENT COMFORT LIGHTS на прогулянку цілий день, щодня! 125-міліметрові передні та задні поліуретанові литі колеса високоякісні, з високим кліренсом і встановлені на вуглецевих підшипниках ABEC 7 із вбудованим крилом для захисту від бризг води — безпечно та сухо! Нехай ваші колеса освітлюють вам шлях! Світлодіодні колеса без батарейок також блимають білим для додаткового ефекту.
Особливості продукту
- 2-колісний самокат із миготливими колесами для дітей і підлітків віком від 5 років із легкою, швидкою та безпечною запатентованою системою складання: просто підніміть кнопку вгору, щоб перевести самокат у автономний або складений режим.
- Вбудований передній амортизатор для максимального поглинання ударів.
- Новий елегантний дизайн Globber із повністю анодованим хромованим покриттям на повністю алюмінієвій рамі.
- 4-регульована по висоті (80 см, 85 см, 90 см або 95 см від землі), широке та вигнуте алюмінієве Т-подібне та складне кермо зі зручними та міцними ергономічними гріпсами TPR та затиском, що запобігає вібрації.
- Алюмінієва дека з візерунковим протиковзковим покриттям та підставкою; витримує навантаження до 100 кг.
- Довгі алюмінієві задні гальма забезпечують ефективність гальмування та збільшують довговічність коліс.
- Високоякісні 125-міліметрові передні та задні литі колеса з поліуретановим покриттям із високим кліренсом встановлені на вуглецеві підшипники ABEC 7 та захищені вбудованим бризковиком. Колеса зі світлодіодним підсвічуванням без батареї також блимають білим для додаткового ефекту!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Розовый |
| Количество колес | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,40 кг |
| Вага брутто | 4.24кг |
| Висота керма | 80см, 85см, 90см, 95см |
| Гарантiя | 12 місяців |
| Дитячий вік | 5 років;6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Диаметр колес | 5";12.5 см |
| Общая длина | 79.3см |
| Колеса | Поліуретан;125 x 24мм |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: алюміній |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Назва кольору виробника | Rose Gold |
| Особенности | З амортизатором;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-7 карбон |
| Рекомендована висота | 105 - 200 см |
| Рекомендований вік | від 5 років;+дорослі |
| Рекомендований зріст | 105 - 200см |
| Розмір упаковки | 73,5х12х27 см |
| Розміри упакування | 73.5 x 12 x 27см |
| Серия | Flow |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;амортизатор на передньому колесі;опорна підніжка опорна;колеса світяться |
| Ширина керма | 44.5см |
- Цена: 6 268,90 ₴


