
Самокат двоколісний 6+ Globber Flow Foldable 125 Sky Blue (473-101)
4 508,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-11025
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Самокат двоколісний Globber Flow Foldable 125.
Розраховано на дітей (6+) та підлітків.
Ідеальний як перший двоколісний самокат, який буде рости разом з вашою дитиною до підліткового віку.
Міцна складна конструкція, яка після складання приймає форму візка, що зручно для транспортування.
Зручне та безпечне складання однією кнопкою.
Регулювання висоти керма на чотирьох рівнях (81 - 96 см).
Широке профільоване кермо зі зручними двокольоровими ручками TPR.
Міцна дека з потрійною структурою, виготовлена з алюмінію та композиту, покрита пінопластом EVA, забезпечує максимальну стабільність та комфорт.
Товста стійка керма діаметром 33 мм із затискачем із двома болтами.
Високоякісні поліуретанові колеса з підшипниками ABEC-5.
Широкий і довгий бризковик - гальмо на заднє колесо.
Специфікація:
- Колеса: поліуретан, 125 мм х 22 мм
- Підшипники: ABEC-5
- Висота: 4 рівня: 81 см, 86 см, 91 см, 96 см.
- Ширина керма: 43 см
- Довжина: 72 см
- Відстань від платформи до землі: 6,5 см
- Вага: 3,3 кг
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Вік: 6+
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Синий |
| Количество колес | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,3 кг |
| Вага брутто | 4.4кг |
| Варіант | блакитний |
| Висота керма | 81 - 96см (4 рівні регулювання) |
| Возраст | 6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 5";12.5 см |
| Общая длина | 72см |
| Колеса | 125 x 22мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: алюміній, композит, Матеріал EVA;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 110 - 200 см |
| Рекомендований вік | від 5 років;+дорослі |
| Рекомендований зріст | 110 - 200см |
| Розмір упаковки | 67х12,3х44 см |
| Розміри упакування | 67 x 12.3 x 44см |
| Серия | Flow |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція |
| Ширина керма | 43.5см |
- Цена: 4 508,90 ₴


