
Триколісний самокат з підсвіткою Globber Master Lights Navy Blue (662-100-2)
4 948,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-15842
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Globber MASTER - триколісний самокат для дітей 4+.
Широкий діапазон регулювання висоти дозволяє використовувати самокат протягом багатьох років.
Надміцний, довговічний, витончений у кожній деталі.
- Регулювання висоти керма на чотирьох рівнях: 74 см, 79 см, 84 см, 89 см, 94 см.
- Широка, профільована Т-образна планка з алюмінію, вбудована в анодовану алюмінієву колону, внутрішня втулка проти подряпин.
- Зручні та міцні двоколірні TPR ручки з ергономічним дизайном.
- Надзвичайно широка двоколірна композитна дека з піною EVA, посиленою металевою опорою.
- Безпечне та просте у використанні еліптичне складання з боковою кнопкою.
- Режим «Візок» - можливість комфортно керувати самокатом в складеному положенні.
- Запатентована система блокування коліс полегшує навчання водінню новачкам.
- Довге і широке крило, яке використовується як гальмо, виготовлене з композиту, забезпечує ефективне гальмування без пошкодження колеса.
- Якісні поліуретанові колеса (передні 121мм, задні 80мм) на підшипниках ABEC-5.
- Передні колеса не потребують технічного обслуговування, підсвічуються кольоровими світлодіодами.
- Розміри: висота: 74-94 см; ширина: 37 см; довжина: 61 см
- Вага: 2,79 кг
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Вік: 4+
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Синий |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3,08 кг |
| Вага брутто | 4.02кг |
| Висота керма | 74 - 94см (5 poziomów regulacji) |
| Гарантiя | 12 місяців |
| Дитячий вік | 4 роки;5 років;6 років;7 років;8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років |
| Общая длина | 61см |
| Колеса | перед: 125 x 30мм;Поліуретан;зад: 80 x 30мм |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i метал;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З блокуванням коліс;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 100 - 160 см |
| Рекомендований вік | 4-14 років |
| Рекомендований зріст | 100 - 160см |
| Розмір упаковки | 66х17,5х35,5 см |
| Розміри упакування | 66 x 17.5 x 35.5см |
| Серия | Master |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс;візок;колеса світяться |
| Ширина керма | 37см |
Информация для заказа
- Цена: 4 948,90 ₴


