
Триколісний самокат 3-7 років Globber Primo Foldable Lights Blue (432-100-2)
3 463,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-13800
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
- Триколісний самокат Globber Primo Foldable Lights - світяться передні колеса.
- Призначено для дітей віком від 3 років.
- Нова система швидкого складання дозволяє зручно зберігати та транспортувати самокат у складеному вигляді.
- 3-колісний самокат легкий, міцної конструкції.
- Алюмінієве кермо, зручні ручки з дуже міцного матеріалу TPR.
- Регульована висота керма на 3 рівнях: 67,5 см, 72,5 см, 77,5 см.
- Широка двоколірна платформа з нековзкою поверхнею, в основі якої металевий каркас.
- Баланс повороту працює шляхом нахилу керма з боку в бік.
- Запатентована система twist lock - натисканням кнопки на передній частині скутера.
- Колеса з високоякісного матеріалу PU, м'які, не ковзають і забезпечують належне зчеплення.
- Широкий бризковик на задньому колесі, що виконує роль гальма.
Специфікація:
- Колеса PU, твердість 82A, LED передні 2x 121x24 мм, задні 80x24 мм
- Карбонові підшипники ABEC-5
- Максимальне навантаження 50 кг
- Сертифіковано CE EN-71
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Синий |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,5 кг |
| Вага брутто | 3.27кг |
| Висота керма | 67.5 - 77.5см (3 рівні регулювання) |
| Гарантiя | 12 місяців |
| Дитячий вік | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років |
| Общая длина | 56см |
| Колеса | перед: 121 x 24мм;Поліуретан;LED-підсвітка;зад: 80 x 24мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i метал;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З блокуванням коліс;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 95-120 см |
| Рекомендований вік | 3-7 років |
| Рекомендований зріст | 95 - 120см |
| Розмір упаковки | 58,5 х 16 х 26 см |
| Розміри упакування | 58.5 x 16 x 26см |
| Серия | Primo |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс;колеса світяться;візок |
| Ширина керма | 28см |
Информация для заказа
- Цена: 3 463,90 ₴


