Трюковий самокат Rock Rider — ідеальний вибір для вашого першого компаньйона в скейтпарку. Представлений трюковий самокат виготовлений з алюмінію і сталі, які забезпечують міцність і легкість. Кермо оснащене додатковими підсилювальними елементами і зручними TPR-накладками. Головка має хромований підшипник 608 і різьбовий хвостовик, закріплений анодованим 2-болтовим затискачем. Алюмінієва дека з додатковими підсилювальними ребрами покрита протиковзким матеріалом із сучасною графікою.
Конструкція : алюміній і сталь
Кермо : сталеве, 44 см
Грипси: 125 мм, TPR
Гальма : сталь
Колеса: ПУ, 100х24мм, 88А
Диски: поліуретан
Підшипники: АВЕС-7
Розміри :
- платформа: 50 х 10 см
- висота 76 см
- розміри керма: 44 х 46 см
- загальна вага 3,05 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Красный |
| Количество колес | 2 |
| Тип | Трюковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 4.5кг |
| Возраст | 8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 4";10 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Мoдель | Rock Rider |
| Особенности | З поворотним кермом |
| Размер | Rock |
| Розміри упакування | ok. 68 x 60 x 15см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Складський товар | Да |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴



