
Триколісний самокат 2-6 років Globber Junior Foldable Lights Violet (437-103)
3 738,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 437-103
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Триколісний самокат Globber Junior Foldable Lights для малюків
призначений для дітей віком 2-6 років
максимальне навантаження 50 кг
Зручний для дитини, легкий, зручний і компактний
Міцна алюмінієва конструкція із запатентованою системою складання
Виготовлений з 25-28% GRS пластику (в комплектуючих елементах).
Регульована висота керма на трьох рівнях
Можливість блокування коліс
Зручні ручки керма з матеріалу TPR
Широка композитна платформа з нековзкою поверхнею
Наддовге та широке заднє крило, яке служить гальмом
Світяться світлодіодні колеса (передні), не вимагають використання батарейок
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Фиолетовый |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,46 кг |
| Вага брутто | 3,16кг |
| Варіант | фіолетовий |
| Висота керма | 54см, 61см, 68см |
| Возраст | 2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Общая длина | 56см |
| Колеса | перед: 121 x 24мм;Поліуретан;LED-підсвітка;зад: 80 x 24мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i метал;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Назва кольору виробника | Violet |
| Особенности | З блокуванням коліс;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 85 - 110 см |
| Рекомендований вік | 2-6 років |
| Рекомендований зріст | 85 - 110см |
| Розмір упаковки | 58,5 х 16 х 26 см |
| Розміри упакування | 58,5 x 16 x 26см |
| Серия | Junior |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс;колеса світяться;візок |
| Ширина керма | 28см |
Информация для заказа
- Цена: 3 738,90 ₴


