
Триколісний самокат 3-7 років Globber Primo Foldable Plus Lights Pastel Pink (439-210)
4 343,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-16322
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Розовый |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,54 кг |
| Вага брутто | 3.31кг |
| Варіант | рожевий |
| Висота керма | 67.5 - 82.5см (4 рівні регулювання) |
| Возраст | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років;8 років;9 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Общая длина | 56см |
| Колеса | перед: 121 x 24мм;Поліуретан;LED-підсвітка;зад: 80 x 24мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i метал;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З блокуванням коліс;З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 95 - 130 см |
| Рекомендований вік | 3-9 років |
| Рекомендований зріст | 95 - 130см |
| Розмір упаковки | 58,5 х 16 х 26 см |
| Розміри упакування | 58.5 x 16 x 26см |
| Серия | Primo |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс;колеса світяться;візок |
| Ширина керма | 28см |
Информация для заказа
- Цена: 4 343,90 ₴


