
Дитячий триколісний самокат Globber Primo Sky Blue (422-101-2)
2 253,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 422-101-2
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Триколісний самокат Globber Primo для маленьких дітей.
- Легка і міцна конструкція з анодованого алюмінію і армованого композиту, яка витримує навантаження до 50 кг.
- Опущена дека покращує стабільність під час їзди.
- Регульована висота керма на трьох рівнях в діапазоні від 67,5 см до 77,5 см дозволяє використовувати самокат кілька сезонів.
- Знімне кермо для зручного транспортування або зберігання.
- Скутер має запатентовану компанією Globber систему блокування керма, яка допомагає на початковому етапі навчання їзді.
- Кермо оснащено міцними та зручними ручками TPR.
- Колеса самоката з ПУ (передні 121 мм, задні 80 мм), встановлені на підшипниках ABEC-5.
- Довге крило на задньому колесі, що виконує роль гальма.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Синий |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,33 кг |
| Вага брутто | 3.25кг |
| Висота керма | 67.5 - 77.5см (3 рівні регулювання) |
| Возраст | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Общая длина | 57.5см |
| Колеса | перед: 121 x 24мм;Поліуретан;зад: 80 x 24мм |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i нейлон;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Особенности | З блокуванням коліс;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 95-120 см |
| Рекомендований вік | 3-7 років |
| Рекомендований зріст | 95 - 120см |
| Розмір упаковки | 58 х 16 х 26 см |
| Розміри упакування | 58 x 16 x 26см |
| Серия | Primo |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;блокування коліс |
| Ширина керма | 28см |
Информация для заказа
- Цена: 2 253,90 ₴


