
Дитячий триколісний самокат Globber Primo Plus Ferrari Red Black (440-150-2)
3 353,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-7375
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Обмежена серія триколісного скутера Globber була створена у співпраці з Ferrari.
- Триколісний самокат Globber призначений для маленьких дітей.
- Легка міцна конструкція - алюмінієве кермо, дека з твердого і товстого поліпропіленового матеріалу, армованого нейлоновим волокном, довжиною 30 см.
- Регульоване кермо в 4 рівнях: 67,5-82,5 см
- Зручні ручки з дуже міцного матеріалу TPR.
- Поворот працює шляхом нахилу керма вбік - можливість заблокувати поворот дуже легко, натиснувши кнопку на передній частині скутера.
- Два колеса спереду для стабільності.
- Заднє колесо має гальмо - бризковик.
- Опущена палуба забезпечує кращу стійкість
- Колеса самоката виготовлені з високоякісного PU матеріалу, вони м"які, не ковзають і забезпечують хороше зчеплення.
- Всередині коліс є підшипники ABEC-5 для плавної їзди.
Специфікація:
- колеса PU 82A, діаметр 121 x 24 мм (2x передні), 80 x 24 мм (задні)
- Карбонові підшипники ABEC-5
- максимальне навантаження 50 кг
- Сертифіковано CE EN-71
Розміри:
- максимальна висота 67,5 см
- Мінімальна висота 82,5 см
- загальна довжина 57,5 см
- ширина керма 28 см
- ширина платформи 10 см
Бренд Globber вводить зміни в імідж, а з ними і нову номенклатуру. Самокат My Free UP незабаром змінить назву на Primo Plus.
Нижче наведено відео, яке демонструє можливості скутерів Globber
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Красный |
| Количество колес | 3 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,33 кг |
| Висота керма | 67.5 - 82.5см (4 рівні регулювання) |
| Возраст | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років;8 років;9 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Общая длина | 57.5см |
| Колеса | перед: 121 x 24мм;Поліуретан;зад: 80 x 24мм |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | кермо: алюміній;платформа: композит i нейлон;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: алюміній |
| Назва кольору виробника | Ferrari Red - Black |
| Особенности | З блокуванням коліс;З регулюванням висоти |
| Особливості / Додаткові функції | складна конструкція (знімне кермо) |
| Підшипники | ABEC-5 |
| Рекомендована висота | 95 - 130 см |
| Рекомендований вік | 3-9 років |
| Рекомендований зріст | 95 - 130см |
| Складана конструкція | Без складної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | складна конструкція;висота керма регулюється |
| Ширина керма | 28см |
Информация для заказа
- Цена: 3 353,90 ₴


