
Самокат Globber One NL 205 Deluxe TitaniumCobalt Blue (478-103)
7 093,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-13823
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дуже зручний, швидкий міський скутер для вимогливих користувачів. Має систему швидкого складання. Надміцна, посилена конструкція. Зручне, алюмінієве, профільоване кермо з м'якими накладками TPR. Дека обшита м'якою піною EVA. Довге металеве заднє гальмо.
Версія Deluxe додатково оснащена гальмівним важелем, встановленим на кермі, і дзвінком. Світловідбиваюча графіка, надрукована на передній частині скутера, підвищує безпеку після настання темряви.
СПЕЦИФІКАЦІЯ:
- Колеса: ПУ, діаметр 205 мм
- Підшипники: ABEC-7
- Триступеневе регулювання висоти керма
- Кермо зі зручними ручками. Для зручності зберігання ручки можна зняти.
- Дека: алюміній з текстурованою нековзкою поверхнею EVA
- Гальмо
- Захисні бризковики для задніх і передніх коліс
- Посилена сталева вилка
- Легке складання
- Автономна система
- Режим паркування - напівскладене положення - дозволяє паркувати скутер у стабільному вертикальному положенні, не притуляючи його до стіни
- Режим візка - після складання самокат приймає компактну форму, яку зручно тягнути. Займає мало місця для зберігання.
Нижче наведено відео, яке демонструє можливості скутера
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Цвет | Синий |
| Количество колес | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,98 кг |
| Вага брутто | 7.3кг |
| Варіант | чорно-синій |
| Висота керма | 101 - 111см (3 рівні регулювання) |
| Возраст | 14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Общая длина | 96см |
| Колеса | 205мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренда | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал | кермо: анодований алюміній;платформа: алюміній, двокомпонентний композит, Матеріал EVA;ручки: TPR |
| Материал колес | Полиуретан |
| Материалы | кермо: анодований алюміній |
| Назва кольору виробника | Titanium - Cobalt Blue |
| Особенности | З регулюванням висоти;З гальмами |
| Особливості / Додаткові функції | регульована висота керма |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Рекомендована висота | 155 - 200 см |
| Рекомендований вік | від 14 років + дорослі |
| Рекомендований зріст | 155 - 200см |
| Розмір упаковки | 92,8х15,5х36см |
| Розміри упакування | 92.8 x 15.5 x 36см |
| Серия | ONE NL |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;ручне гальмо;дзвіночок;світловідбивачі |
| Ширина керма | 49см |
Информация для заказа
- Цена: 7 093,90 ₴


