- Самокат з міцною та легкою конструкцією.
- Має сучасний патент на легке та безпроблемне складання. У складеному стані займає мало місця при зберіганні і зручний у транспортуванні.
- Телескопічне кермо регулюється по висоті на трьох рівнях.
- Ручки керма зі спеціальним профілем забезпечують хороше зчеплення, не викликають натирання і потовиділення рук, що підвищує комфорт і безпеку водіння.
- Колеса з високоякісного поліуретану (з вмістом гуми) забезпечують тиху та безпечну їзду.
- Всередині коліс встановлені дуже якісні підшипники.
- Платформа самоката обшита нековзкою шорсткою рукояткою - завдяки чому взуття ідеально прилипає до платформи під час катання, що виключає ризик падіння.
- Крім того, скутер оснащений бризковиками і підставкою. Заднє крило служить гальмом.
- Продукт відповідає стандарту EN 14619.
Детальні дані:
- колеса: PU 205 мм
- Підшипники ABEC-7
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Зелёный |
| Количество колес | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | NL-100-205 fioletowa |
| Вес | 4.8кг |
| Варіант | Зелений |
| Висота керма | 93 , 98 , 103см |
| Возраст | 8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дека | ширина 12см, довжина 33см |
| Колеса | 205мм;Поліуретан |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 100кг |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З регулюванням висоти |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | складна конструкція;висота керма регулюється;підніжка опорна опорна |
| Ширина керма | 46см |
Информация для заказа
- Цена: 2 049 ₴



