
Трюковий самокат SMJ UX10 Dominator BS-110FA
5 993,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1308137276
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
| Трюковий самокат отримав нагороду в найпрестижніш експертний плебісцит у дитячій індустрії Іграшка року 2019!!! | |
Трюковий самокат UX10 Dominator.
Міцна конструкція з алюмінію та сталі, що дозволяє агресивно та екстремально керувати автомобілем, стрибати та виконувати всілякі трюки на пандусах.
Платформа з алюмінію, з посиленою конструкцією.
Широкий сталевий T-BAR.
4-болтовий алюмінієвий хомут.
Сталеві гальма.
Пропонований трюковий самокат оснащений поліуретановими колесами діаметром 110 мм, які встановлені на алюмінієві диски.
Специфікація:
- Колеса: 110 мм, ПУ, твердість 88А
- Алюмінієві диски
- Підшипники ABEC-9
- Кермо сталеве Т-образне, ширина 54 см
- Алюмінієва платформа, ширина 11 см
- Міцні сталеві гальма
Розміри:
- ширина керма: 54 см
- загальна висота: 82 см
- загальна довжина: 68 см
- ширина платформи: 11 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Количество колес | 2 |
| Тип | Трюковый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 4,55кг,4.5кг |
| Варіант | Dominator |
| Возраст | 8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр колес | 4.3";11 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Мoдель | Dominator |
| Особенности | З поворотним кермом |
| Размер | Dominator |
| Розміри упакування | ok. 68 x 60 x 15см |
| Складана конструкція | Без складаної конструкції |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
Информация для заказа
- Цена: 5 993,90 ₴


