
Самокат триколісний SMJ Sport AF-WG006 PRINCESS LED
3 243,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SMJ-9201
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Самокат призначений для маленьких дітей. Ідеально підходить для навчання та розвитку відчуття рівноваги. Барвиста графіка та передні та задні колеса, що світяться, роблять їзду дуже веселою . Міцний , широкий і низький настил забезпечує стабільність і комфорт .
- Керуйте скутером, використовуючи рівновагу тіла
- Миготливі світлодіодні ліхтарі в передніх і задніх колесах - включаються під час руху, надають оригінальний вигляд
- Кермо з регулюванням висоти на чотирьох рівнях - завдяки чому скутер можна використовувати протягом багатьох років
- Ергономічні та зручні ручки з м'якої гуми
- Складне кермо полегшує зберігання та транспортування
- Швидке та легке складання одним рухом.
- Подвійний фіксатор висоти керма - гарантує безпеку дитини
- Чотири колеса (два передніх + два задніх) для стійкості: виготовлені з ПУ, передні 130 мм, задні 80 мм
- Передні колеса збільшеної ширини забезпечують хороше зчеплення та стабільність.
- Високоякісні підшипники ABEC-7 для плавної та швидкої їзди.
- Безпечний закритий задній гальмо
- Зручна платформа з протиковзкою стрічкою та додатковими вкладками, щоб стопа не зісковзувала з деки.
- Пластикова конструкція деки та алюмінієве кермо.
- Міцність і довговічність
- Барвиста графіка
- Призначено для дітей старше 3 років.
- Відповідає стандарту EN 71.
- Розміри:
- Загальна довжина: 64 см
- Корисні розміри платформи: ширина 13 см, довжина приблизно 33 см
- Ширина керма: 28 см
- Висота керма: 65/70/78/86 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Фиолетовый |
| Количество колес | 3 |
| Производитель | Princess |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2,8кг |
| Вага брутто | 3кг |
| Варіант | фіолетовий |
| Висота керма | 65,70,78,86см |
| Возраст | 3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дека | Пластик;130 x 330мм |
| Длина | 64см |
| Колеса | Поліуретан;перед 130мм;зад 80мм |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 50кг |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З підсвіткою;З регулюванням висоти |
| Підшипники | ABEC-7 |
| Рекомендований вік | 3+ |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | висота керма регулюється;складна конструкція;колеса світяться |
| Ширина | 30см |
- Цена: 3 243,90 ₴


