- Якісний фірмовий міський скутер для молоді та дорослих
- Нещодавно розроблений, швидкий і безпроблемний метод складання
- Великі колеса 20см
- Підшипники ABEC-7
- Має алюмінієве крило - гальмо
- Складне кермо з м'якими пінопластовими ручками
- Компактна, складна конструкція
- Унікальний, елегантний дизайн
- Надійне виготовлення гарантує комфортне використання та тривалу надійність
- Можливість поставити самокат без необхідності притулятися до стіни - для цього потягніть за складну ручку і трохи опустіть передню частину платформи, щоб вона торкнулася землі.
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розміри:
- максимальна висота: 106 см
- загальна довжина: 85 см
- корисна площа платформи: 31 х 10,5 см
- ширина керма: 34 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JD Bug |
| Цвет | Зелёный |
| Количество колес | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Амортизатори | відсутні |
| Высота | 106см |
| Возраст | 8 років;9 років;10 років;11 років;12 років;13 років;14 років;15 років;16 років;17 років;18 років |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дека | 31 x 10,5см |
| Диаметр колес | 7.8";20 см |
| Колеса | 200мм |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал колес | Полиуретан |
| Особенности | З регулюванням висоти |
| Рекомендований вік | +8 |
| Складана конструкція | Зі складаною конструкцією |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
| Тип | Обычный |
| Функції , можливості | складна конструкція;висота керма регулюється |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴



