
3-х колісний складний велосипед TCV T701 Синій
499 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: SMJ-8316
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Триколісний велосипед, складна модель TCV-T701 синього кольору.
Унікальний багатофункціональний пристрій, ідеальний для маленьких дітей, який можна використовувати як без педалей як балансир, а також після їх підключення як стандартний стабільний велосипед
Велосипед – це перший інструмент, крок до розвитку рівноваги, почуття швидкості, напрямку, що дозволить забезпечити правильний стійкий розвиток дитини.
Коли дитина підросте, ви можете легко з"єднати (прикрутити) педалі і використовувати його як велосипед, дуже стійкий завдяки двом колесам, широко розставленим ззаду.
Велосипед дуже легко складається, що полегшує його зберігання та транспортування.
Велосипед призначений для дітей від 1,5 років як ідеальний перший транспортний засіб, ідеальний як для їзди на вулиці, так і вдома завдяки використанню пінопластових коліс.
Розмір коліс: передні - 21 см, задні - 12,5 см
Велосипед виготовлений з високоякісної сталі та пластику.
Зручні ручки, які добре захоплюються.
Розміри в складеному вигляді: 54 x 33 x 31 см
Розміри в розкладеному вигляді: 65 х 38 х 45 см
Вага користувача до 35 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TCV |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TCV-T701 |
| Вес (кг) | 3.2 |
| Варіант | голубий |
| Вид | Триколісні |
| Висота сидіння від землі | 30см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дитячий вік | 1.5 року;2 роки;2.5 роки;3 роки;3.5 роки;4 роки;5 років |
| Диаметр колес | 8"; 21 см;5"; 12.5 см |
| Колеса | Піна;перед - 210мм;зад - 125мм |
| Країна реєстрації бренда | Тайвань |
| Країна-виробник товару | Тайвань |
| Максимальный вес пользователя | 35кг |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Рама | сталь |
| Розміри в розкладеному вигляді | 65 x 38 x 45см |
| Розміри в складеному вигляді | 54 x 33 x 31см |
| Стать дитини | Хлопчик;Дівчинка |
- Цена: 499 ₴


