
Лавка римьска професійна до 350кг Marbo Sport MP-L205 2.0
27 388,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-L205_2.0-k2t4
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Римська лава для тренування м'язів преса MP-L205 2.0 з лінії PRO 2.0 – це зручна станція для ефективного тренування м'язів преса, яка забезпечить вашій фігурі привабливий рельєф.
Відкрийте для себе всі можливості, які надає цей професійний тренажер!
Міцна конструкція
Римська лава для тренування м'язів преса MP-L205 виготовлена з профілю 100x50 мм зі стінкою 3 мм, що забезпечує високу стійкість та безпеку під час тренувань. Максимальне навантаження лави становить 350 кг.
Зручні блокади для ніг
Валики для блокування ніг виготовлені з поліуретанової піни та покриті м'яким, але міцним матеріалом, що забезпечує комфорт під час вправ. Завдяки спеціальним накладкам на кінцях валики мають естетичний вигляд.
Максимальний комфорт під час тренувань
Оновлена конструкція сидіння та спинки, що складаються з двох ергономічних елементів, забезпечує комфорт та підтримку анатомічної форми тіла під час тренувань. Усі деталі обшивки встановлені на сталевих пластинах товщиною 3 мм, що додає тренажеру надійності.
Лінія PRO 2.0 – обладнання для комерційного використання
Обладнання серії Marbo PRO 2.0 призначене для професійних спортзалів і відповідає всім європейським стандартам безпеки. Оцініть переваги тренувань на найкращому обладнанні, розробленому для надійності та зручності.
Придбайте римську лаву Marbo Sport MP-L205 2.0 у нашому офіційному магазині в Україні, де на вас чекає швидка доставка та вигідні умови для оптових покупців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-L205_2.0-k2t4 |
| Вес | 28 кг |
| Вид | Лави;Лави для пресу |
| Высота | 80 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 130 см |
| Додаткові характеристики | Конструкція регульованої лави для пресу MP-L205 забезпечує максимальну стабільність і безпеку під час тренувань |
| Занимаемая площадь | 0,76 м² |
| Класс | Професійні |
| Цвет обивки | Черный |
| Колір рами | чорний |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 350 кг |
| Особенности | Зручні фіксатори для ніг |
| Назначение | Для мʼязів преса;Для мʼязів спини |
| Розміри | 130 х 58 х 80 см |
| Разновидность | Лави для пресу |
| Серия | PRO 2.0 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 58 см |
- Цена: 27 388,90 ₴


