
Лавка Скотта з сидінням професійна до 350кг Marbo Sport MP-L203 2.0
34 263,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-L203_2.0-k2t4
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Лава Скотта MP-L203 2.0 з лінії PRO 2.0 – це професійне обладнання, яке дозволяє виконувати вправи для розвитку міцних і рельєфних м’язів рук. Завдяки цьому тренажеру ви зможете досягти максимальних результатів у тренуваннях.
Дізнайтеся більше про функціональні можливості цього обладнання!
Міцна конструкція
Конструкція лави заснована на товстих профілях 100x50 мм зі стінкою 3 мм, що гарантує надійність і довговічність обладнання, здатного витримати до 350 кг навантаження.
Безпека та зручність
Обладнання оснащено спеціальними утримувачами для штанги, які дозволяють безпечно виконувати вправи навіть при максимальному навантаженні. Усі елементи обшивки кріпляться на повній сталевій пластині товщиною 3 мм, що забезпечує довгий термін служби.
Комфорт під час тренувань
Триступенева регуляція сидіння дозволяє зручно налаштувати лаву для виконання вправ з максимальним комфортом. Система регулювання оснащена алюмінієвими жовтими елементами, що полегшують налаштування.
Деталі обробки
Тренажер PRO 2.0 має подвійну обшивку на кожному краю оббитих елементів. Використання міцної синтетичної шкіри та подвійного прошиву додає лаві надійності та естетичності.
Лінія PRO 2.0 – обладнання для комерційного використання
Продукти серії Marbo PRO 2.0 створені для професійних спортзалів і відповідають усім європейським стандартам безпеки. Пройдіть тренування з найкращим обладнанням, розробленим для вашого комфорту та надійності.
Придбайте лаву Скотта Marbo Sport MP-L203 2.0 у нашому офіційному магазині в Україні та скористайтеся перевагами швидкої доставки та вигідних умов для оптових покупців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-L203_2.0-k2t4 |
| Вес | 50 кг |
| Вид | Приставки Скотта |
| Высота | 100 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 87 см |
| Додаткові характеристики | Ручки безпеки |
| Занимаемая площадь | 0,68 м² |
| Класс | Професійні |
| Цвет обивки | Черный |
| Колір рами | чорний |
| Конструкційний профіль | 100 x 50 x 3 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 350 кг |
| Особенности | Регулювання сидіння: 3 позиції |
| Назначение | Для мʼязів рук;Для мʼязів плечей |
| Регулировка сиденья | 3 позиції |
| Розміри | 87 х 75 х 100 см |
| Разновидность | Приставки Скотта |
| Серия | PRO 2.0 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 75 см |
- Цена: 34 263,90 ₴


