
Лавка тренажерна регульована складана Marbo Sport MH-L114 2.0
6 488,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 5903641001175
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ми враховуємо побажання наших клієнтів, щоб створювати продукти, які дарують повне задоволення від тренувань! Після додавання нових функцій ми раді представити двосторонньо регульовану лаву MH-L114 з нашої серії Marbo Home!
Лава виготовлена з використанням сучасних технологій і матеріалів високої якості. Завдяки сучасним комп'ютеризованим станкам ми гарантуємо ідеальну підгонку деталей та високу естетику виконання.
Лава MH-L114 оснащена дев’ятьма рівнями регулювання спинки та трьома рівнями регулювання сидіння, що значно підвищує комфорт і ефективність тренувань.
З нашою лавою ви зможете виконувати такі вправи:
- Жим штанги вузьким хватом лежачи
- Жим гантелей на похилій лаві
- Підйоми гантелей за голову лежачи
- Розведення рук з гантелями на горизонтальній лаві
- Притягування ніг до грудей на похилій лаві
- Бічні нахили на похилій лаві
Застосовані рішення
Міцна і стабільна конструкція
Профілі розміром 40×40 мм забезпечують стабільність конструкції та безпеку під час тренувань. Лава витримує навантаження до 200 кг завдяки високоякісній сталі.
Дев’ять кутів регулювання спинки і три положення сидіння
Лава має дев’ять кутів нахилу спинки, включно з негативним, і три рівні сидіння, що дозволяє налаштувати лаву під будь-які вправи. Завдяки висоті 45 см у горизонтальному положенні вона підходить для людей будь-якого зросту.
Зручна оббивка
Товста оббивка ергономічної форми підвищує комфорт під час вправ. Додаткові шви та подвійний шар матеріалу забезпечують стійкість до зношування.
Масивні гумові підставки
Гумові підставки захищають підлогу від подряпин, додаючи стійкості та зручності у використанні.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукція серії Marbo Home призначена для початківців, які починають свій шлях у фітнесі. Міцний профіль 40×40 мм забезпечує надійність, а червоно-чорний дизайн з порошковим покриттям додає естетики.
Кожен виріб серії Home пройшов перевірку безпеки, що підтверджено сертифікатами якості.
Купуйте універсальну складану регульовану лаву Marbo Sport MH-L114 у нашому офіційному магазині в Україні за вигідною ціною. Забезпечте свою домашню фітнес-зону обладнанням високої якості з гарантією надійності і довговічності.
Фото від покупців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Конструкция | Напольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 5903641001175 |
| Вес | 14 кг |
| Вид | Лави |
| Высота | 45 см |
| Гарантія | MH-L114 |
| Длина | 119 см |
| Додаткові характеристики | Міцна і стійка конструкція;Гумові ніжки |
| Класс | Домашні |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Регулювання сидіння: 3 позиції (0°, 15°, 26°);Регулювання спинки: 9 позицій (-22° 0° 15° 25° 35° 45° 56° 67° 84°) |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Назначение | Багатофункційні;Для мʼязів грудей;Для мʼязів спини;Для мʼязів рук;Для мʼязів плечей |
| Регулировка сиденья | 3 позиції (0° 15° 26°) |
| Регулировка спинки | 9 позицій (-22° 0° 15° 25° 35° 45° 56° 67° 84°) |
| Розміри | 119 х 40 х 45 см |
| Розміри сидіння | 30 x 27 см |
| Розміри спинки | 81 x 27 см |
| Разновидность | Лави універсальні |
| Серия | Home |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 40 см |
- Цена: 6 488,90 ₴


