Представляємо новинку з серії Marbo Home: лава Скотта MH-L105. Завдяки п'ятирівневому регулюванню висоти, ця лава дозволяє комплексно тренувати м'язи рук.
Новітні технології та якісні матеріали забезпечують комфорт і функціональність. Використана унікальна оббивка зі щільної піни та зміцненого матеріалу, яка була запозичена з напівпрофесійної серії!
Увага: Штанга на фото не входить до комплекту.
Вправи, які ви можете виконати з лавою MH-L105:
- Згинання передпліч у хваті молоточком на лаві Скотта
- Підняття передпліч на модуліті
- Підняття передпліч зі зміною хвату на модуліті
П'ять рівнів регулювання опори
Лава дозволяє регулювати висоту опори в п'яти позиціях, що дозволяє підлаштувати її під ваш зріст і робить тренування ще більш ефективним!
Система регулювання
Лава Скотта обладнана затискним механізмом для надійної фіксації модуліту після встановлення потрібної висоти. Це забезпечує повну стабільність і безпеку під час тренувань.
Гумові амортизуючі накладки
Ці накладки, які встановлені на продуктах лінії Home, забезпечують безшумне використання і захищають покриття від подряпин.
Міцна оббивка
Лава оснащена новою, товстішою оббивкою ергономічної форми, що забезпечує ще більше комфорту під час тренувань.
Додаткові шви підсилюють оббивку, роблячи її стійкою до зносу.
У цьому ціновому сегменті такого рівня якості не пропонує жоден інший виробник в Україні!
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home розроблені для початківців у бодібілдингу. Це обладнання функціональне, просте у збірці, виготовлене з міцного профілю 40x40 мм для надійності.
Товста оббивка в червоно-чорному дизайні надає естетичного вигляду, а покриття — стійкість до корозії.
Всі продукти сертифіковані на відповідність європейським стандартам якості та безпеки.
Технічні характеристики:
- Довжина: 80 см
- Вага: 15 кг
- Висота: мін. 82 см, макс. 102 см
- Ширина: 79 см
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Розміри спинки: 30 x 55 см
- Розміри сидіння: 30 x 27 см
- Регулювання спинки: 5 положень
Купуйте лаву Скотта Marbo Sport MH-L105 в нашому офіційному магазині в Україні! Гарантуємо високу якість, швидку доставку та найкращі умови для оптових покупців, ідеально підходить для фітнес-центрів та домашніх залів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MH-L105 |
| Вес | 15 кг |
| Вид | Приставки Скотта |
| Высота | мін. 82 см;макс. 102 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 80 см |
| Додаткові характеристики | Лава Скотта була оснащена ручкою тиску, яку ви можете використовувати для стабілізації проповідника після встановлення відповідної висоти опори для вашого зросту;Гумові амортизаційні накладки |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Особенности | Регулювання спинки: 5 позицій |
| Назначение | Для мʼязів рук;Для мʼязів плечей |
| Регулировка спинки | 5 позицій |
| Розміри | 80 х 79 х 82-102 см |
| Розміри сидіння | 30 x 27 см |
| Розміри спинки | 30 x 55 см |
| Разновидность | Приставки Скотта |
| Серия | Home |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 79 см |
- Цена: 6 488,90 ₴



