
Рукава для станової тяги, жиму лежачи для RIG-рам Marbo Sport MFT-A023
15 233,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A023
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Рукава для вправ MFT-A023 призначені для монтажу на стійках конструкцій функціональних рам у системі тренувань FT.
Ці рукава MFT-A023 дозволяють виконувати такі вправи, як станова тяга, жим лежачи на лаві та вправи на м’язи грудей.
Система кріплення забезпечує швидке регулювання положення тримачів на основній стійці. Монтаж тримачів здійснюється шляхом вставлення штифта в монтажний отвір стійки та повороту рукава до моменту блокування.
Лінія FT — професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Характеристики продукту:
- Довжина: 23 см
- Вага: 2 x 18 кг
- Висота: 101 см
- Ширина: 77 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: стальний лист 8 мм, 80 x 80 x 3 мм
- Діаметр втулки: 50 мм
Замовляйте рукава для станової тяги та жиму лежачи Marbo Sport MFT-A023 у нашому магазині — офіційного постачальника якісного спортивного обладнання в Україні. Ми пропонуємо найкращі умови для покупки, швидку доставку та спеціальні пропозиції для оптових покупців, особливо для спортивних залів та фітнес-центрів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A023 |
| Вес | 36 кг |
| Высота | 101 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 23 см |
| Діаметр прута | 50 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | 80 x 80 x 3 мм;листова сталь 8 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 77 см |
- Цена: 15 233,90 ₴


