
Поворотні тримачі для присідань зі штангою Marbo Sport MFT-A021
10 778,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A021
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Поворотні тримачі для присідань зі штангою MFT-A021 призначені для монтажу на стійках конструкцій функціональних рам у системі тренінгу FT.
Тримачі MFT-A021 дозволяють виконувати присідання без необхідності знімати штангу зі стійок. Це рішення дає змогу повністю зосередитися на тренуванні, особливо при роботі з максимальними вагами.
Система кріплення забезпечує швидке регулювання положення тримачів на основній стійці. Монтаж тримачів здійснюється шляхом вставлення штифта в монтажний отвір стійки та повороту тримача до моменту блокування.
Лінія FT — професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Характеристики продукту:
- Довжина: 65 см
- Вага: 2 x 11 кг
- Висота: 45 см
- Ширина: 9,5 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: стальний лист 8 мм, 80 x 80 x 3 мм
Замовляйте поворотні тримачі для присідань Marbo Sport MFT-A021 у нашому магазині — офіційного постачальника якісного спортивного обладнання в Україні. Ми пропонуємо найкращі умови для покупки, швидку доставку та спеціальні пропозиції для оптових покупців, особливо для спортивних залів та фітнес-центрів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A021 |
| Вес | 22 кг |
| Высота | 45 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 65 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | 80 x 80 x 3 мм;листова сталь 8 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 9,5 см |
- Цена: 10 778,90 ₴


