
Шпильки для опірної гуми 2шт для RIG-рам Marbo Sport MFT-A022
1 538,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A022
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Набір з двох шпильок для опірної гуми MFT-A022 від Marbo Sport призначений для встановлення на стійках рам і конструкцій RIG у системі функціонального тренування FT.
Шпильки MFT-A022 служать для регулювання опору гумових стрічок і можуть використовуватися як місце для зберігання тренувальних аксесуарів.
Система кріплення дозволяє швидко змінювати положення шпильок на конструкції.
Увага:
Конструкція та аксесуари, зображені на фотографіях, не входять до комплекту.
Лінія FT — професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії вирізняються конструкцією з міцного профілю 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Сучасна кольорова гама додасть естетичної привабливості будь-якому професійному спортзалу!
- Довжина: 31 см
- Діаметр: 16 мм
- Вага: 2 x 0,5 кг
- Покриття: хромування
- Матеріал: сталь
Замовляйте шпильки для опірної гуми Marbo Sport MFT-A022 у нашому магазині за привабливою ціною з гарантією якості від офіційного постачальника в Україні. Ми пропонуємо швидку доставку та вигідні умови для оптових покупців, зокрема для фітнес-клубів і спортивних залів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A022 |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 31 см |
| Диаметр | 16 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | хромування |
| Серия | Functional Training |
- Цена: 1 538,90 ₴


