
З’єднувальна балка похила з отворами 180см для RIG-рам Marbo Sport MFT-B180-S
6 378,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-B180-S
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
З'єднувальна балка похила з отворами 180 см MFT-B180-S від Marbo Sport – це конструктивний елемент для функціонального тренування в системі FT.
Ця балка використовується як з'єднувальний елемент між стійками, дозволяючи створювати підйоми рам під кутом 55 градусів. Завдяки монтажним отворам, на неї можна встановити додаткові аксесуари.
Монтаж здійснюється за допомогою чотирьох монтажних болтів, що забезпечує надійне кріплення до конструкції FT.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT – це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах та тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширю
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-B180-S |
| Вес | 17,5 кг |
| Высота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | відстань між з'єднувальними балками: 180 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;80 x 80 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 6 378,90 ₴


