
Турнік подвійний зі зміщенням 33/48мм 110см для RIG-рам Marbo Sport MFT-D3348P-110-P
5 663,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-D3348P-110-P
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Подвійний турнік зі зміщенням 33/48 мм, 110 см MFT-D3348P-110-P призначений для монтажу в системі функціонального тренування FT.
Цей пристрій дозволяє тренуватись на турніках з діаметром 33 мм та 48 мм, що дає можливість виконувати підтягування з різною інтенсивністю. Окрім тренувальної функції, турнік також виконує роль з'єднувача між стійками або між стійкою та стіною.
Кріплення турніка забезпечується чотирма монтажними болтами, що надійно фіксують його в конструкції FT.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики:
- Довжина: 32 см
- Вага: 13,2 кг
- Висота: 25 см
- Ширина: 110 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкційний: стальний лист 8 мм, труба 48 x 3 мм, труба 33,7 x 3 мм
- Діаметр турніка: 48 мм, 33,7 мм
Придбайте подвійний турнік зі зміщенням 33/48mm 110cm для RIG-рам Marbo Sport у нашому офіційному магазині та забезпечте собі надійне обладнання для ефективних тренувань. Ми пропонуємо вигідні ціни, швидку доставку та спеціальні умови для оптових клієнтів, зокрема для фітнес-центрів та спортзалів. Оберіть якість з Marbo Sport!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-D3348P-110-P |
| Вес | 13,2 кг |
| Высота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 32 см |
| Діаметр турніка | 48 мм;33,7 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;труба 48 x 3 мм;труба 33,7 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 110 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Сталь |
- Цена: 5 663,90 ₴


