
Турнік 48мм 110см для RIG-рам Marbo Sport MFT-D48-110
2 913,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-D48-110
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Турнік одинарний 48 мм, 110 см MFT-D48-110 призначений для монтажу в системі функціонального тренування FT.
Окрім тренувальної функції, турнік виконує роль з'єднувача між стійками або між стійкою та стіною.
Міцне кріплення турніка забезпечується чотирма монтажними болтами, що надійно фіксують його в конструкції FT.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики:
- Довжина: 6 см
- Вага: 5,7 кг
- Висота: 14 см
- Ширина: 110 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкційний: стальний лист 8 мм, труба 48 x 3 мм
- Діаметр турніка: 48 мм
Не зволікайте з придбанням! Купуйте турнік 48mm 110cm для RIG-рам від Marbo Sport у нашому офіційному магазині за вигідною ціною. Висока якість, швидка доставка, та спеціальні умови для оптових покупців, особливо для спортивних залів та фітнес-центрів. Замовляйте зараз і отримуйте максимум з кожного тренування!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-D48-110 |
| Вес | 5,7 кг |
| Высота | 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 6 см |
| Діаметр турніка | 48 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;труба 48 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 110 см |
- Цена: 2 913,90 ₴


