
Турнік 33мм 180см для RIG-рам Marbo Sport MFT-D33-180
2 583,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-D33-180
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Турнік одинарний 33 мм, 180 см MFT-D33-180 призначений для монтажу в системі функціонального тренування FT.
Окрім тренувальної функції, турнік виконує роль з'єднувача між стійками або між стійкою та стіною.
Міцне кріплення турніка забезпечується чотирма монтажними болтами, що надійно фіксують його в конструкції FT.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-D33-180 |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 6 см |
| Діаметр турніка | 33,7 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;труба 33,7 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 180 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 583,90 ₴


