
Кріплення для 3-ох грифів до 50мм для RIG-рам Marbo Sport MFT-A019
3 793,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A019
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Кріплення для 3-ох грифів MFT-A019 призначене для монтажу на стійках конструкцій і рам у системі функціонального тренування FT.
Це кріплення дозволяє зберігати до трьох грифів діаметром до 50 мм, що економить простір для тренувань і виключає необхідність у додаткових стійках.
Міцне кріплення забезпечується двома монтажними болтами, що надійно фіксують пристрій на основній стійці.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Сучасна кольорова гама серії FT додає естетичної привабливості будь-якому професійному спортзалу.
- Довжина: 11 см
- Вага: 4,7 кг
- Висота: 25 см
- Ширина: 25 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: стальний лист 4 мм, труба 60 x 3 мм
Придбайте кріплення для 3-ох грифів Marbo Sport MFT-A019 за найкращою ціною в нашому магазині! Гарантія якості, швидка доставка та вигідні умови для оптових покупців, зокрема для спортзалів та фітнес-клубів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A019 |
| Вес | 4,7 кг |
| Высота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 11 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 4 мм;труба 60 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 3 793,90 ₴


