
Пересувні хвати для підтягування для RIG-рам Marbo Sport MFT-A016
6 763,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A016
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Пересувні хвати MFT-A016 призначені для монтажу на стійках конструкцій і силових рам у системі функціонального тренування FT.
Хвати ковзають по перекладині, що дозволяє плавно регулювати ширину хвата під час тренування, додаючи різноманітності вправам на перекладині.
Кріплення здійснюється за допомогою двох монтажних болтів, завдяки чому пристрій надійно прикріплений до основної стійки.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики
- Довжина: 15 см
- Вага: 4 кг
- Висота: 20 см
- Ширина: 110 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкційний: стальний лист 4 мм, прут 30 мм
Придбайте пересувні хвати для підтягування Marbo Sport MFT-A016 в нашому магазині за вигідною ціною від офіційного постачальника в Україні. Висока якість, доступна ціна, швидка доставка та вигідні умови для оптових покупців, особливо для спортивних залів та фітнес-центрів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A016 |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 20 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 15 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 4 мм;прут 30 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 110 см |
- Цена: 6 763,90 ₴


