
Поличка для м’ячів на RIG-раму Marbo Sport MFT-A011
4 893,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A011
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Поличка для м’ячів MFT-A011 — це пристрій, призначений для монтажу на стійках конструкції функціональних рам та комплексів у системі функціонального тренування FT.
На поличці можна зберігати медичні м’ячі, що дозволяє уникнути необхідності у додатковій стійці, економлячи місце для тренувань та кошти.
Монтаж полички здійснюється за допомогою чотирьох монтажних болтів, що забезпечує надійне кріплення до головної стійки.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Систему FT вирізняє сучасна кольорова гама, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики
- Довжина: 23 см
- Вага: 7,4 кг
- Висота: 12 см
- Ширина: 110 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкційний: стальний лист 8 мм
Придбайте поличку для м’ячів Marbo Sport MFT-A011 в нашому магазині за вигідною ціною від офіційного постачальника в Україні. Висока якість, доступна ціна, швидка доставка та вигідні умови для оптових покупців, особливо для спортивних залів та фітнес-центрів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A011 |
| Вес | 7,4 кг |
| Высота | 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 23 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 110 см |
- Цена: 4 893,90 ₴


