
Монтажна стріла-рукав на RIG-раму Marbo Sport MFT-A008
4 123,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A008
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Монтажна стріла-рукав MFT-A008 призначена для монтажу на стійках конструкції функціональних рам та комплексів у системі функціонального тренування FT.
До стріли можна прикріпити канати, гімнастичні кільця або боксерський мішок, що розширює функціональність обладнання.
Кріплення стріли здійснюється за допомогою двох монтажних болтів, що забезпечує надійне фіксування до основної стійки.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT - це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT вирізняється сучасною кольоровою гамою, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики:
- Довжина: 92 см
- Вага: 9,5 кг
- Висота: 25 см
- Ширина: 8 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: сталева пластина 8 мм; 60 x 60 x 3 мм
Замовте монтажну стрілу-рукав для RIG-рами Marbo Sport MFT-A008 у нашому магазині та скористайтеся вигідними умовами покупки від офіційного постачальника в Україні. Забезпечте себе високоякісним обладнанням, конкурентними цінами, швидкою доставкою та зручними умовами для оптових замовлень, особливо для спортивних залів і фітнес-центрів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A008 |
| Вес | 9,5 кг |
| Высота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 92 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;60 x 60 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 8 см |
- Цена: 4 123,90 ₴


