
Рукав для дисків на RIG-раму Marbo Sport MFT-A007
2 748,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A007
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Рукав для дисків MFT-A007 призначений для монтажу на стійках конструкції функціональних рам та комплексів у системі функціонального тренування FT.
Цей рукав дозволяє зберігати вільні ваги, що дає змогу уникнути необхідності купувати додаткову стійку, економлячи простір для тренувань і кошти.
Рукав MFT-A007 підходить для дисків діаметром 50 мм.
Надійне кріплення забезпечується двома монтажними болтами, що гарантує надійне фіксування до основної стійки.
Лінія FT - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT - це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати раму або комплекс для кожної тренувальної зали, а також змінювати конфігурацію та розширювати обладнання додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії відрізняються конструкцією, заснованою на міцному профілі 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT вирізняється сучасною кольоровою гамою, завдяки якій обладнання цієї серії стане прикрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики:
- Довжина: 26 см
- Вага: 1,7 кг
- Висота: 14 см
- Покриття: хромування
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: сталева пластина 8 мм; труба 48 x 3 мм
- Довжина частини для ваг: 20 см
- Діаметр місця для дисків: 50 мм
Замовте рукав для дисків на RIG-раму Marbo Sport MFT-A007 у нашому магазині та скористайтеся вигідними умовами покупки від офіційного постачальника в Україні. Забезпечте себе високоякісним обладнанням, конкурентними цінами, швидкою доставкою та зручними умовами для оптових замовлень, особливо для спортивних залів і фітнес-центрів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A007 |
| Вес | 1,7 кг |
| Высота | 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 26 см |
| Довжина частини під диски | 20 см |
| Діаметр прута для дисків | 50 мм |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Покрытие | хромування |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм;труба 48 x 3 мм |
| Серия | Functional Training |
- Цена: 2 748,90 ₴


