
Ціль для медболів на RIG-раму Marbo Sport MFT-A003
4 123,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A003
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ціль MFT-A003 призначена для монтажу на стійках конструкції функціональних рам та комплексів RIG у системі функціонального тренування FT.
MFT-A003 служить як спеціальна мішень для метання медболів.
Монтаж цілі здійснюється за допомогою двох монтажних болтів, що забезпечує надійне кріплення до основної стійки або з’єднувальної балки.
Лінія FT — професійне обладнання для функціонального тренування
Серія Marbo FT — це багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціонального тренування в фітнес-клубах та спортзалах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштовувати раму або конструкцію RIG для будь-якої тренувальної зони, а також змінювати конфігурацію та доповнювати пристрій додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії мають конструкцію на основі міцного профілю 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT виділяється сучасною кольоровою гамою, завдяки чому обладнання цієї серії стане окрасою будь-якого професійного спортзалу!
Основні характеристики:
- Довжина: 8 см
- Діаметр: 40 см
- Вага: 7,7 кг
- Покриття: порошкове фарбування
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: бляха 4 мм
Купуйте ціль для медболів Marbo Sport MFT-A003 в нашому магазині за вигідною ціною від офіційного постачальника в Україні. Висока якість, конкурентні ціни, швидка доставка та зручні умови для оптових покупців, особливо для спортивних залів та фітнес-центрів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A003 |
| Вес | 7,7 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 8 см |
| Диаметр | 40 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 4 мм |
| Серия | Functional Training |
- Цена: 4 123,90 ₴


