
Безпекові рукава для штанги Marbo Sport MFT-A002
7 588,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MFT-A002
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Безпекові рукава MFT-A002 призначені для монтажу на стійках конструкцій функціональних рам та комплексів у системі функціонального тренування FT.
Рукава забезпечують безпечне підняття та опускання штанги, амортизуючи її падіння під час тренувань.
Система кріплення дозволяє швидко змінювати положення рукавів на головній стійці. Монтаж здійснюється шляхом вставлення штифта у монтажний отвір стійки та повороту до моменту блокування.
Поліамідна пластина амортизує та знижує шум від ударів штанги, а також захищає рукава від подряпин.
Лінія FT — професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT пропонує багатофункціональне комерційне обладнання, створене для зон функціонального тренування у фітнес-клубах та спортзалах.
Модульна конструкція дозволяє індивідуально налаштувати клітку або RIG для будь-якої тренувальної зали, а також розширювати пристрій додатковими аксесуарами.
Обладнання з цієї серії характеризується міцним профілем 80 x 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT має сучасну кольорову гаму, що робить її привабливим елементом будь-якої професійної спортзали!
Основні характеристики
- Довжина: 59 см
- Вага: 2 х 5,9 кг
- Висота: 25 см
- Ширина: 10 см
- Покриття: порошкове фарбування
- Максимальне навантаження: 250 кг
- Матеріал: сталь
- Профіль конструкції: сталь 8 мм
Придбайте Безпекові рукава для штанги Marbo Sport MFT-A002 у нашому магазині за вигідною ціною від офіційного постачальника в Україні. Гарантуємо високу якість, конкурентоспроможні умови для оптових покупців, швидку доставку та чудові умови співпраці, особливо для фітнес-клубів та тренажерних залів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MFT-A002 |
| Вес | 11,8 кг |
| Высота | 25 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 59 см |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Материал | Сталь |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль конструкційний | листова сталь 8 мм |
| Серия | Functional Training |
| Ширина | 10 см |
- Цена: 7 588,90 ₴


