
Кросовер на вільних вагах Marbo Sport MS-W106
35 199 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 3625
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Ворота для ваги MS-W106 серії Semi-Pro - це багатофункціональний пристрій для ваги, оснащений системою плавного регулювання положення ручок. Завдяки цьому рішенню ви задасте ідеальну вихідну позицію для тренувань і зможете тренувати практично кожну групу м’язів.
Завдяки вісімнадцяти направляючим колесам на шарикопідшипниках ворота працюють плавно та тихо.
Повзунок пристрою оснащений гумовими упорами, які гасять удар повертається вантажу. Це виключає ризик пошкодження пристрою і збільшує термін служби всієї системи.
У набір входить усе, що вам потрібно, щоб негайно почати тренуватися: ворота вільної ваги, сталеві троси з карабінами та гумовими бамперами, а також дві одноручні ручки MH-C204.
Подивіться, які вправи можна робити з підйомником MS-W106
- Випрямлення передпліч на верхньому підйомі стоячи
- Підтягування верхньої штанги до грудей хватом зверху
- Підтягування штанги верхнього підйому до грудей хватом під рукою
- Підтягування штанги верхнього підйому до грифа хватом
- Підтягування ручки нижнього шківа до грудей
Прикладні розчини
Напрямні колеса на підшипниках
Товсті колеса на шарикопідшипниках відповідають за плавний хід лінії. Завдяки підшипникам пристрій працює плавно і тихо.
Колеса мають червоний чохол.
Повзунок завантаження
Модель MS-W106 призначена для роботи з вільним навантаженням.
Розмістити тягарці можна на двох стержнях діаметром 25 мм і довжиною 20 см кожен.
Крім того, ви отримуєте два ідеально підібраних пружинних затискача fi25 мм.
Гумовий бампер
Кінець волосіні оснащений товстим гумовим бампером у формі кулі.
Він захищає кермо від пошкоджень, які можуть виникнути при відпусканні ручки після серії вправ.
Професійна обробка
Зверніть увагу на обробку вашого нового обладнання!
Усі металеві елементи пофарбовані порошковою фарбою, що гарантує ідеальну поверхню. У новій лінійці Semi-Pro всі гвинти та гайки закріплені пластиковими ковпачками, а колеса покриті червоними корпусами.
Завдяки використанню гумових ніжок на ніжках витяжки ви можете бути впевнені, що вона не подряпає вашу підлогу.
Semi-Pro line - обладнання для домашнього використання
Серія Marbo Semi-Pro призначена для вимогливих домашніх користувачів, які цінують комфорт і впевненість під час тренувань.
Міцний профіль 50x50x2 мм є гарантією максимальної міцності конструкції, а використання товстих притискних ручок і відмінної якості оббивки в двох кольорах не залишає сумнівів, що ми маємо справу з обладнанням найкращої якості.
Відмовтеся від компромісів і отримуйте задоволення від тренувань!
Щоб забезпечити безпеку ваших клієнтів, наше обладнання було перевірено на безпеку та відповідність чинним стандартам Європейським центром якості.
Результати цих тестів – сертифікати безпеки та сертифікати Top Security Certificate, які ми отримали для пристроїв лінійки Semi-Pro.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MS-W106 |
| Вес | 104,5 кг |
| Высота | 210 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 65 см |
| Додаткові характеристики | У набір входять дві одноручні ручки MH-C204;Напрямні колеса на підшипниках;Розмістити тягарці можна на двох стрижнях діаметром 25 мм і довжиною 20 см кожен |
| Занимаемая площадь | стаціонарний |
| Карабіни | 2 шт |
| Класс | Домашні |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Направляючі колеса | на підшипниках;16 шт |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Назначение | Багатофункційні;Для м’язів грудей;Для м’язів спини;Для м’язів рук;Для м'язів плечей;Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 65 х 399 х 210 см |
| Різновид | Кросовери |
| Серия | Semi-Pro |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Троси | 2шт;сталь |
| Ширина | 399 см |
- Цена: 35 199 ₴


