
Тяга верхнього та нижнього блоків Marbo Sport MS-W103
8 798,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MS-W103
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Тренажер тяга верхнього та нижнього блоків MS-W103 із серії Semi-Pro — це стаціонарний тренажер, розрахований на роботу з вільними вагами для тренування м'язів спини. Завдяки наявності двох блоків, верхнього і нижнього, можна виконувати різноманітні вправи без необхідності додаткового налаштування.
Шість напрямних коліс з підшипниками забезпечують плавність і безшумність рухів під час тренування..
Система дозволяє тренуватися одночасно на верхньому і нижньому блоках без необхідності переналаштування тросів.
Карабіни тросу оснащені гумовими обмежувачами для зменшення шуму і підвищення терміну служби системи
Комплектація включає все необхідне для негайного початку тренувань: тренажер з верхнім і нижнім блоком, сталеві троси з карабінами і гумовими обмежувачами, а також довгий гриф MH-C001.
Основні характеристики тренажера
- Довжина: 77 см
- Ширина: 120 см (з грифом), 48 см (без грифа)
- Висота: 210 см
- Вага: 20,5 кг
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Профіль: 50 x 50 x 2 мм
- Покриття: порошкове фарбування
Професійне оздоблення
Зверніть увагу на високу якість оздоблення тренажера! Всі металеві частини пофарбовані порошковою фарбою, що забезпечує стійкість до зносу. У лінії Semi-Pro всі болти та гайки захищені пластиковими накладками, а колеса мають захист червоного кольору.
Гумові стопи на ніжках тренажера захищають підлогу від подряпин.
Особливості конструкції
- Тренажер обладнаний стержнями для блінів (дисків) діаметром 25 мм і довжиною 20 см.
- Призначений для роботи з вільними вагами. У комплект входять затискачі пружинного типу fi25 мм.
- Колеса на підшипниках для плавної та безшумної роботи.
Лінія Semi-Pro — обладнання для домашнього використання
Серія Marbo Semi-Pro розроблена для вимогливих користувачів, які цінують комфорт і безпеку тренувань вдома. Міцний профіль 50x50x2 мм забезпечує надійність конструкції, а високоякісна оббивка і масивні затискачі свідчать про найвищу якість обладнання.
Щоб забезпечити безпеку користувачів, наш тренажер пройшов перевірку на відповідність європейським стандартам якості та безпеки. Результатом цієї перевірки є сертифікат безпеки та сертифікат Top Security.
Можливі вправи на тренажері MS-W103
- Випрямлення рук вгорі стоячи на верхньому блоці
- Випрямлення рук стоячи на верхньому блоці
- Тяга грифа верхнього блоку до грудей прямим хватом
- Тяга грифа верхнього блоку до грудей зворотнім хватом
- Тяга грифа верхнього блоку до шиї прямим хватом
- Тяга рукоятки нижнього блоку до грудей
Придбати тренажер тяга верхнього та нижнього блоків Marbo Sport MS-W103 ви можете у нас за вигідною ціною з гарантією якості та швидкою доставкою. Ідеальний вибір для домашнього тренування!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 20,5 кг |
| Вид | Кросовери;Тяга |
| Высота | 210 см |
| Гарантія | 20,5 кг |
| Длина | 77 см |
| Карабіни | 2 шт |
| Класс | Домашні |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Конструкция | Напольная |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Місце для дисків | 2 шт;діаметр 25 мм;довжина 20 см |
| Направляючі колеса | на підшипниках;нижня тяга 2 шт;верхня тяга 4 шт |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Назначение | Для мʼязів грудей;Для мʼязів ніг;Для мʼязів плечей;Для мʼязів рук;Для мʼязів спини;Для мʼязів сідниць |
| Серия | Semi-Pro |
| Співвідношення зусилля | верхня тяга 1 до 1;нижня тяга 2 до 1 |
| Троси | 2шт;сталь |
| Ширина | 120 см (з турніком);48 см (без турніка) |
- Цена: 8 798,90 ₴


