Ключовий елемент для виконання ефективних тренувань вдома – це якісне обладнання. Хоча вправи можна виконувати і без нього, складна тренувальна лава зробить ваші тренування більш приємними та продуктивними.
Складна тренувальна лава MS-L114 від Marbo
Ця лава виготовлена зі сталі з порошковим покриттям, що захищає її від механічних пошкоджень і корозії. На регульованій конструкції розташована зручна 5-сантиметрова оббивка, що ідеально адаптується до форми тіла користувача.
Лава компактна та складається, що дозволяє швидко її скласти та зберігати після тренування. Завдяки конструкції на лаву можна приєднати додаткові аксесуари, такі як парта Скотта для тренування біцепсів.
Як використовувати складну лаву?
Ця лава дозволяє виконувати широкий спектр популярних вправ, що робить домашнє тренування ще більш ефективним:
- жим гантелей сидячи,
- завод гантелей за голову лежачи,
- розведення гантелей лежачи,
- бічні скручування лежачи,
- підйоми гантелей в сторони сидячи.
Зручна поверхня, проста конструкція та універсальність роблять цю лаву обов'язковим елементом будь-якої спортивної колекції. З нею ваші тренування стануть набагато продуктивнішими.
Не пропустіть можливість придбати лаву Marbo Sport MS-L114 у нашому магазині за найкращою ціною. Висока якість, швидка доставка та привабливі умови для оптових покупців – зробіть свій вибір на користь комфорту та ефективності!
Технічні характеристики:
- Довжина: 127 см, 133 см (при куті 0°)
- Вага: 18,3 кг
- Висота: у складеному вигляді 28 см, макс. 49 см
- Ширина: 41 см
- Профіль: 50 x 50 x 2 мм
- Максимальне навантаження: 300 кг
- Матеріал: сталь
- Модель: MS-L114
- Розміри спинки: 81 x 27 см
- Розміри сидіння: 30 x 27 см
- Регулювання сидіння: 3 позиції
- Регулювання спинки: 11 позицій, -20° до +68°
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MS-L114 |
| Вес | 18,3 кг |
| Варіант | MS-L114 |
| Вид | Лави |
| Высота | після складання 28 см;49 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 127 см;133 см (при куті 0° спинки) |
| Додаткові характеристики | Гумові ніжки;Міцна конструкція |
| Класс | Домашні |
| Цвет | Черно-красный |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Конструкция | Підлогова;Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 300 кг |
| Мoдель | MS-L114 |
| Особенности | Регулювання сидіння: 3 позиції;Регулювання спинки: 11 позицій |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Назначение | Багатофункційні;Для мʼязів грудей;Для мʼязів спини;Для мʼязів рук;Для мʼязів плечей |
| Регулировка сиденья | 3 позиції |
| Регулировка спинки | 11 позицій;-20° ÷ +68° |
| Розміри | 127-133 х 41 х 49 см |
| Розміри сидіння | 30 x 27 см |
| Розміри спинки | 81 x 27 см |
| Разновидность | Лави універсальні |
| Серия | Semi-Pro |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 41 см |
| Основные атрибуты | |
| Материал | Сталь |
- Цена: 7 313,90 ₴



