
Турнік для підтягування на стелю чи стіну Marbo Sport MS-D203
5 663,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MS-D203
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Trening z wykorzystaniem drążka świetnie rozwija mięśnie pleców oraz bicepsy, dlatego urządzenie MS-D203 to niezbędny element każdej domowej siłowni.
Dzięki specjalnej konstrukcji drążek MS-D203 możesz zamontować zarówno do ściany jak i do sufitu. Aby to zrobić, wystarczy odkręcić 4 śruby, zmienić położenie drążka i gotowe!
Drążek multifunkcyjny został wyposażony w aż dziesięć ustawionych w różnych odległościach i pod różnymi kątami uchwytów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz urozmaicić trening i przyśpieszyć efekty Twoich ćwiczeń.
Multimedia
Zobacz, jakie ćwiczenia wykonasz z drążkiem MS-D203
- Podciąganie na drążku w wąskim nachwycie
- Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie
- Podciąganie na drążku w wąskim podchwycie
- Podciąganie na drążku w szerokim podchwycie
Zastosowane rozwiązania
Dziesięć chwytów
Drążek umożliwia trening aż w dziesięciu różnych chwytach: równoległym, skośnym, prostym oraz w wariantach symetrycznych i asymetrycznych.
Takiej funkcjonalności nie zapewni Ci żaden inny drążek na polskim rynku!
Regulacja mocowania
Wyobraź sobie następującą sytuację. Kupujesz drążek mocowany do ściany, wiercisz otwory i okazuje się, iż materiał z którego wykonana jest Twoja ściana jest za słaby. Czeka Cię odesłanie drążka, co wiąże się z kosztami.
Z naszym drążkiem MS-D203 nie będzie to dla Ciebie żaden problem! Wystarczy, że przekręcisz 4 śruby i zamocujesz drążek do sufitu! Gotowe!
Gumowe uchwyty
Grube gumowe uchwyty zostały zaprojektowane specjalnie do tego sprzętu. Idealnie pasują do średnicy drążka.
Dzięki takim uchwytom trening na drążku jest bezpieczny i komfortowy.
Dwanaście otworów montażowych
Dzięki zastosowaniu 12 otworów montażowych o średnicy 11 mm, drążek może zostać stabilnie przytwierdzony zarówno do ściany jak i do sufitu.
Odpowiednio duża średnica otworów pozwoli Ci na użycie najmocniejszego systemu montażu.
Uchwyt na worek bokserski
Drążek wyposażyliśmy w mocny uchwyt na worek bokserski. Wykonaliśmy go z blachy o grubości 3 mm, dzięki czemu wytrzyma nawet najbardziej intensywny trening.
Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzisz miejsce w swojej domowej siłowni.
Linia Semi-Pro - sprzęt do użytku domowego
Seria Marbo Semi-Pro kierowana jest dla wymagających użytkowników domowych, ceniących wygodę i pewność ćwiczeń.
Mocny profil 50x50x2 mm to gwarancja maksymalnej wytrzymałości konstrukcji, a wykorzystanie grubych pokręteł dociskowych i doskonałej gatunkowo tapicerki w dwóch kolorach nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia ze sprzętem najlepszej jakości.
Porzuć kompromisy i ciesz się przyjemnością ćwiczeń!
Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości.
Rezultatem tych badań, są Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii Semi-Pro.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901720120212 |
| Артикул | MS-D203 |
| Вес | 11,3 кг |
| Вид | Турніки |
| Відстань від стелі | 55 см |
| Расстояние от стены | 50 см |
| Відстань між монтажними отворами | зовнішній: 78 см;внутрішній: 59 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Дванадцять монтажних отворів;Тримач для боксерської груші;Гумові ручки;Десять різних хватів |
| Занимаемая площадь | до стіни/стелі |
| Класс | Домашні |
| Конструкційний профіль | 50 x 50 x 2 мм |
| Конструкция | Настінна;Стельова |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Регулювання кріплення |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Назначение | Багатофункційні |
| Разновидность | Турніки |
| Серия | Semi-Pro |
| Тип | Дорослі |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 120 см |
- Цена: 5 663,90 ₴


