Prezentujemy nowy model poręczy do ściany MS-D101.
Ćwicząc na poręczach możesz wyrzeźbić zarówno mięśnie brzucha, jak i mięśnie ramion, dzięki możliwości wykonywania pompek w powietrzu. Model ten przeznaczony jest do montażu na ścianie za pomocą ośmiu punktów montażowych.
Poręcz została wyposażona w nowoczesną i wygodną tapicerkę o grubości aż 5 cm, która dzięki optymalnie dobranej sztywności idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ćwiczącego.
O Twój komfort podczas treningu dbają dwa wygodne, tapicerowane podłokietniki oraz duże oparcie pod plecy. Uchwyty zakończone są gumowymi rączkami z logo firmy.
Multimedia
Zobacz, jakie ćwiczenia wykonasz z poręczą MS-D101
- Pompki szwedzkie
- Unoszenie nóg w zwisie
Zastosowane rozwiązania
Wzmocniona tapicerka 5 cm
Poręcz wyposażona jest w nowoczesną i wygodną tapicerkę o grubości aż 5 cm, która dzięki optymalnie dobranej sztywności idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ćwiczącego.
Mocny skaj w kolorach Semi-Pro to elegancki i ekologiczny materiał. Całość opiera się na gładkiej płycie MDF. O trwałość szwów dbają rdzeniowe nici Epic firmy Coats.
Ergonomiczne podłokietniki
Zależy nam, aby komfort Twoich ćwiczeń był zawsze jak największy!
Do produkcji podłokietników użyliśmy nowej, grubszej pianki wtórnie spienianej o sztywności R90, która zapewnia wygodne i pewne podparcie dla Twoich łokci.
Uchwyty zabezpieczyliśmy gumowymi, antypoślizgowymi rączkami, które zapewniają pewny chwyt.
Regulowany uchwyt
Uchwyt przy podłokietnikach jest regulowany w trzech pozycjach odległości od ściany: 48, 52 oraz 56 cm. Dzięki temu rozwiązaniu idealnie dopasujesz poręcz do do długości swoich ramion.
Regulacja odbywa się z wykorzystaniem pokrętła dociskowego, którym pewnie zablokujesz uchwyty w wybranej przez siebie pozycji.
Linia Semi-Pro - sprzęt do użytku domowego
Seria Marbo Semi-Pro kierowana jest dla wymagających użytkowników domowych, ceniących wygodę i pewność ćwiczeń.
Mocny profil 40x40x1,5 mm to gwarancja maksymalnej wytrzymałości konstrukcji, a wykorzystanie grubych pokręteł dociskowych i doskonałej gatunkowo tapicerki w dwóch kolorach nie pozostawia wątpliwości, że mamy do czynienia ze sprzętem najlepszej jakości.
Porzuć kompromisy i ciesz się przyjemnością ćwiczeń!
Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości.
Rezultatem tych badań, są Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii Semi-Pro.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Красный |
| Конструкция | Настенная |
| Материал | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901720120083 |
| Вид | Бруси |
| Высота | 42 см |
| Відстань між ручками | 63 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 78 см |
| Класс | Домашні |
| Конструкційний профіль | 40 x 40 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальная нагрузка | 250 кг |
| Особенности | Регулювання ручки: 3 позиції |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Назначение | Для м’язів преса;Для м’язів ніг;Для м’язів спини;Для м’язів рук;Для м’язів плечей;Для м’язів грудей |
| Регулювання хватів | 3 позиції;відстані від стіни: 48, 52 та 56 см |
| Розміри спинки | 30 x 27 см |
| Разновидность | Бруси |
| Серия | Semi-Pro |
| Тип | Дорослі |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ширина | 68 см |
- Цена: 4 673,90 ₴



