
Довгий хват для тяги Marbo Sport MH-C001
768,90 ₴
Показать оптовые цены- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 3669
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Довгий хват для тяги Marbo Sport MH-C001
Довгий хват для тяги від Marbo-Sport — чудове обладнання, яке вирізняється високою якістю виготовлення. Marbo-Sport пропонує широкий асортимент продукції, що включає різноманітне обладнання та аксесуари. Ми виробляємо обладнання найкращої якості, яке дозволяє тренувати будь-які м'язові групи.
Хват MH-C001 призначений для тренування багатьох груп м'язів. Працюючи з тренажером, ви зможете зміцнювати як м'язи рук, так і плечі, грудні м'язи та м'язи спини!
Ознайомтесь із можливостями, які пропонує цей тренажер!
Вправи, які можна виконати з використанням хвата MH-C001
- Розгинання передпліч на верхньому блоку стоячи
- Розгинання передпліч на верхньому блоку
- Тяга верхнього блоку до грудей хватом зверху
- Тяга верхнього блоку до грудей хватом знизу
- Тяга верхнього блоку до шиї хватом зверху
Застосовані рішення
Зручні гумові ручки
Гумові ручки у цьому хваті створені для ідеального балансу між естетикою та функціональністю. Виготовлені з високоякісної гуми, вони прикрашені нашим фірмовим логотипом, а матова, піскострумлена поверхня забезпечує надійне зчеплення, запобігаючи ковзанню навіть у вологих руках.
Лінія Home — обладнання для домашнього використання
Продукти серії Marbo Home створені для початківців, які роблять перші кроки в бодібілдингу. Обладнання серії Home спроектовано так, щоб бути максимально функціональним та простим у збірці.
Конструкція виготовлена з міцного профілю 40x40 мм, що забезпечує стабільність, яка не поступається аналогам з вищого цінового сегмента. Естетичний вигляд підкреслює стильна червоно-чорна оббивка на товстій трисантиметровій губці та порошкове покриття.
Для забезпечення безпеки клієнтів обладнання пройшло перевірку на відповідність нормам безпеки в Європейському центрі якості.
Результатом цих перевірок є Сертифікат Безпеки та Top Security Certificate, отримані для пристроїв лінії Home.
Основні характеристики:
- Довжина: 108 см
- Діаметр: 25 мм
- Максимальне навантаження: 120 кг
Купуйте довгий хват для тяги Marbo Sport у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною! Ми гарантуємо високу якість, швидку доставку та вигідні умови для гуртових покупців, особливо для спортзалів та фітнес-центрів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901720121653 |
| Артикул | MH-C001 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 108 см |
| Диаметр | 25 мм |
| Класс | Домашні |
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість одиниць | 1 |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Материалы | Сталь;Гума |
| Назначение | Для силових тренажерів |
| Розміри | Довжина 108 см, Діаметр 25 мм |
| Разновидность | Ручки для тяги |
| Серия | Home |
- Цена: 768,90 ₴


