
Навантажувальний стержень для олімпійських дисків Marbo Sport MP-A001 2.0
3 353,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: MP-A001_2.0-k2
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Навантажувальний рукав Marbo Sport MP-A001 2.0 призначений для зберігання олімпійських дисків і сумісний з тренажерами серії PRO 2.0. Це аксесуар, що значно оптимізує простір у тренажерній залі, дозволяючи зберігати до 100 кг дисків без потреби у додатковому стійці.
Використання цього навантажувального рукава дозволяє підтримувати порядок у зоні тренувань і зберігає ваші кошти, надаючи функціональність для тренажерів.
Лінія PRO 2.0 – обладнання для комерційного використання
Серія Marbo PRO 2.0 розроблена для комерційних тренажерних залів. Обладнання цієї серії відповідає європейським стандартам безпеки PN-EN 957-4:2007 і було перевірено на відповідність вимогам якості та безпеки, що підтверджено сертифікатами Top Security Certificate.
Придбайте навантажувальний рукав Marbo Sport MP-A001 2.0 у нашому офіційному магазині в Україні з швидкою доставкою та вигідними умовами для оптових покупців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MP-A001_2.0-k2 |
| Вес | 2,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 35 см |
| Довжина частини під диски | 23 см |
| Діаметр прута | 50 мм |
| Елементи кріплення | в комплекті |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Покрытие | поліамід |
| Серия | PRO 2.0 |
- Цена: 3 353,90 ₴


