
Дитячий самокат 3в1 Globber Go Up Deluxe Lights Pastel Blue (646-200)
5 663,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: GLO-11645
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Багатофункціональність в Одному: Зручність та Ефективність
- Замінює візок з сидінням, триколісний біговел та триколісний самокат.
- Спеціальна ручка-гід для батьків, яка може використовуватися під час перших кроків малюка.
Гнучке Регулювання для Зростання з Дитиною:
- Регульоване кермо (4 рівні по висоті).
- Сидіння з трьома рівнями регулювання.
- Легка складна конструкція для зручного пересування.
Підсвічування Кіл: Колеса, які Люблять Світитися
- Різнобарвна світлодіодна підсвітка коліс при їзді, не потребує батарейок.
Широкий Вибір Кольорів: Особливий Смак Кожного Малюка
- Палітра кольорів для будь-якого смаку та стилю.
Основні Характеристики та Параметри:
- Рекомендована висота: 75-130 см
- Віковий діапазон: 15 місяців - 9 років
- Висота керма: 67,5 - 82,5 см (4 рівні регулювання)
- Висота сидіння: 27, 29, 31 см
- Платформа: 12,5 см х 54,5 см
- Вага продукту: 4 кг
- Вага з упаковкою: 5,1 кг
- Розмір упаковки: 57,5 х 22 х 25,5 см
Особливості:
- Багатофункціональність
- 3 режими (їзда з ручкою-гідом, біг, самокат)
- Регульована висота керма
- Складна конструкція
- Світяться колеса
Характеристики Коліс:
- Колеса: ПУ, спереду 121 x 24 мм, ззаду 80 x 24 мм, твердість 82A
- Підшипники: Карбон АВЕС-5
- Кількість коліс: 3
Globber GO UP Deluxe Lights - це не просто самокат, а високоякісний інструмент для активного розвитку вашого малюка, який відзначається якістю, безпекою та стилем.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Globber |
| Количество колес | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4 кг3 |
| Вага в упаковці | 5,1 кг |
| Варіант | пастельно-синій |
| Вид | триколісний;з сидінням;з ручкою |
| Возраст | 15 місяців;16 місяців;1.5 року;2 роки;2.5 роки;3 роки;4 роки;5 років;6 років;7 років;8 років |
| Тормоз | немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Висота керма: 67,5 - 82,5 см (4 рівні регулювання); |
| Диаметр колес | ПУ, спереду 121 x 24 мм, ззаду 80 x 24 мм, твердість 82A |
| Цвет | Пастельно-синій |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Основной цвет | Синий |
| Підшипники | ABEC-5 карбон |
| Стать дитини | Хлопчик |
Информация для заказа
- Цена: 5 663,90 ₴


