
Бігова доріжка електрична HMS Premium BE5856
56 483,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 20590
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
BE5856 HMS PREMIUM - електрична бігова доріжка, призначена для домашнього використання
Бігове полотно
Пристрій має великий біговий пояс, що забезпечує комфортний простір для занять. У поєднанні з наявною системою амортизації біг приносить суцільне задоволення. Внутрішня подушка з шести частин і дві зовнішні подушки з медовою структурою гарантують ідеальне поглинання ударів і, отже, безпеку для суглобів.
Швидкість і кут нахилу
Максимальна швидкість бігової доріжки BE5856 становить 18 км/год, але для тих, хто надає перевагу ходьбі швидкому бігу, ми також можемо налаштувати швидкість, пристрій починається з 1 км/год. Щоб зробити наше тренування важчим і ефективнішим, а також трохи більше задіяти квадрицепси та литкові м’язи, ми можемо змінити кут нахилу бігової доріжки. Максимальний кут, який ми можемо встановити, становить 15 градусів.
Робочий стіл
Панель управління характеризується в першу чергу ергономічністю. Тримачі для пляшок і мобільні пристрої дозволяють мати все під рукою. Для зручності, наприклад, для інтервальних тренувань, робочий стіл оснащений кнопками для швидкої зміни швидкості та кута нахилу.
Комп'ютер
Комп'ютер має 7-дюймовий екран з рідкокристалічним дисплеєм. Будь-яка відображена інформація буде чітко видно. Яка це може бути інформація? Комп'ютер має багато функцій: 36 тренувальних програм плюс 3 індивідуальні. Він також відображає інформацію про час тренування, поточну швидкість і кут нахилу, пройдену відстань, кількість спалених калорій і показує значення нашого пульсу. Він також виконує жирові функції.
Немає місця = складання
Однією з головних проблем при купівлі досить великого фітнес-обладнання є брак місця вдома. Для цього теж знайдеться спосіб. BE5856 має систему складання, завдяки якій розміри бігової доріжки не будуть відчуватися. Газовий привід дозволяє безпечно складати і розкладати пристрій.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695536058 |
| Вес (кг) | 89,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | 7-дюймовий екран з рідкокристалічним дисплеєм |
| Додаткові характеристики | Живлення: 230В |
| Зміна кутів нахилу | 0 - 15° |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 1 - 18 км/год |
| Максимальная нагрузка | 130 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Тримач для пляшки;Підставка для аксесуарів;Транспортувальні ролики;Амортизація |
| Показання дисплея | Дисплей показує: час,відстань,швидкість,пульс,жирові відкладення,калорії,HRC |
| Мощность двигателя | 2.0HP / 1470W |
| Программы | 36 тренувальних програм плюс 3 індивідуальні;Загальна кількість програм: 39 |
| Пиковая мощность | 3.0HP / 2205W |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 1400 х 480 мм |
| Розміри в робочому вигляді | 1830 х 830 х 1440 мм |
| Розміри в складеному вигляді | 1270 х 830 х 1450 мм |
| Система амортизации | Внутрішня подушка з шести частин і дві зовнішні подушки з медовою структурою |
- Цена: 56 483,90 ₴


