Електрична бігова доріжка HMS BE8535 — це масивний, стійкий пристрій, призначений для інтенсивних тренувань вдома
Велике бігове полотно, що забезпечує комфортний простір для занять, амортизується 4 еластомерами і 2 гумовими амортизаторами, які гарантують легкість і еластичність бігу. Простора панель керування з великим дисплеєм комп’ютера дозволяє зручно керувати налаштуваннями, а особливо корисними є кнопки для швидкого вибору програм швидкості та нахилу. Комп'ютер має 99 програм і сенсорний екран. Бігова доріжка HMS BE 8535 характеризується широким діапазоном регулювань кута та швидкості бігового полотна, що забезпечує доступ до дуже комплексного тренування. Завдяки можливості підключення до бігової доріжки через Bluetooth і вбудованим динамікам, тренування можна проводити під звуки музики, що допомагає підтримувати ритм і перебіг вправ. Система легкого складання значно економить простір. Для підвищення безпеки при розкладанні бігової доріжки перед тренуванням встановлюються 2 додаткових приводу для уповільнення опускання бігової доріжки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695588439 |
| Вес (кг) | 90 кг |
| Габарити упаковки | 1900 х 80 х 360 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Сенсорна панель |
| Зміна кутів нахилу | 0 - 22° |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | Складані |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная скорость | 1 - 22 км/год |
| Максимальная нагрузка | 180 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Транспортувальні ролики;Амортизація |
| Показання дисплея | Дисплей показує: час,швидкість,відстань,сканування,спалені калорії,вимірювання пульсу руками, |
| Мощность двигателя | 2.0HP / 1500W |
| Программы | Загальна кількість програм: 103;Підключення до програми: Kinomap;Налаштування користувача |
| Пиковая мощность | 3.5HP / 2600W |
| Регулировка угла наклона | Електрична |
| Розмір бігового полотна | 1350 х 535 мм |
| Розміри в робочому вигляді | 1860 х 850 х 1350 мм |
| Система амортизации | 4 еластометри та 2 гумові амортизатори між 2 шарами рами бігового полотна |
- Цена: 66 053,90 ₴



