
Велотренажер горизонтальний HMS Premium R1817
46 253,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 20615
- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
R1817 HMS — напівкомерційний лежачий велотренажер високого класу.
Цей стандарт означає, що обладнання ідеально підходить для комерційного використання в невеликих фітнес-клубах, SPA-салонах і оздоровчих центрах. Найголовнішою перевагою даної моделі є вбудований генератор, що працює за принципом динамо. Завдяки цьому ми дбаємо про навколишнє середовище та економимо електроенергію та гроші, бо живимо її власними силами.
Велотренажер оснащений сідлом з плавним регулюванням в діапазоні 28 см. Користувач також може вільно регулювати спинку, щоб зробити тренувальну позицію максимально зручною. Це забезпечує чудову персоналізацію пристрою та комфорт навіть для високих людей. Функціональний і сучасний дисплей збирає і відображає всі найважливіші параметри тренувань. Ви можете налаштувати його кут нахилу відповідно до ваших індивідуальних потреб. У розпорядженні користувача 7 основних функцій: Time (час тренування), Distance (пройдена відстань), Calories (спалені калорії), Pulse (пульс), Watt (потужність), Speed (швидкість) і RPM (швидкість обертання). .
R1817 HMS також пропонує 12 базових навчальних програм (загалом 19). Це ще не кінець! Користувач може використовувати наступні параметри: HRC, Body Fat (вимірювання спаленої жирової тканини), Recovery (вимірювання пульсу). У свою чергу, функція створення власного профілю користувача - дозволяє повністю персоналізувати пристрій! Ви можете встановити: стать, вік, зріст або вагу. Завдяки системі магнітного опору вправи безшумні - тому не заважають оточуючим. У свою чергу, електронне регулювання навантаження дозволяє змінювати налаштування, не відриваючись від тренувань. Пристрій має протиковзкі педалі, що самовирівнюються, оснащені спеціальними ремінцями для стабілізації стопи.
Для забезпечення максимальної безпеки всі ручки покриті спеціальним антиковзаючим матеріалом.
Технічні характеристики:
- Розміри продукту:
- довжина: 1730 мм
- ширина: 670 мм
- висота: 1120 мм
- Опір:
- магнітний
- автоматичне 32-ступеневе регулювання
- Гальмівна система: внутрішня магнітна
- Маховик: 9 кг
- Двонаправлене обертання колеса
- Регулювання:
- сідло: ергономічне, регулюється по горизонталі, 28 сантиметрів
- спинка: регулюється по нахилу
- Збалансовані педалі:
- вони автоматично встановлюються в горизонтальне положення
- Вимірювання пульсу:
- сенсорні датчики
- телеметричний ремінь (не входить в комплект)
- Транспортні колеса
- Електроживлення: вбудований генератор - динамо
- Вага виробу: 58,5 кг
- Максимальна вага користувача: 180 кг
- Дисплей:
- Час – час
- Дистанція – дистанція
- Швидкість - швидкість
- Калорії - калорії (кКал)
- Пульс – пульс
- Watt - потужність: діапазон налаштування
- RPM - швидкість обертання
- HRC - контроль ЧСС
- Body fat - вимірювання жиру в організмі
- Функція створення власного профілю користувача:
- стать, вік, зріст і вага
- 12 базових програм навчання:
- 4 рівня для початківців
- 4 просунуті рівні
- 4 спортивних рівня
- Всього 19 навчальних програм
- Програма з регулюванням потужності: 10-350 Вт
- Програма HRC: 4 варіанти
- Цільова програма: орієнтована на час, дистанцію, калорії
- Рівень швидкості: 0.0 - 99.9км
- Діапазон налаштування відстані: 0,00 - 99,90 км
- Діапазон налаштування ЧСС: 0-30 - 230
Коментарі:
- Можна використовувати для комерційного використання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695504255 |
| Вес маховика | 9 кг |
| Вес (кг) | 58,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Регулювання опору: 32 позиції;Регулювання сидіння: по горизонталі 28 см; Регулювання спинки: регулюється по нахилу;Електроживлення: вбудований генератор - динамо;Двонаправлене обертання колеса |
| Класс | Домашні; |
| Конструкция | горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 180 кг |
| Особенности | Транспортувальні ролики;Вимірювання пульсу;Тримач для пляшки |
| Показання дисплея | Час;Дистанція;Швидкість;Калорії;Пульс;Ватт;RPM - швидкість обертання; |
| Розміри | 1730 х 670 х 1120 мм |
| Рівні навантаження | 4 рівня для початківців;4 просунуті рівні;4 спортивних рівня |
| Тип | Генераторні |
- Цена: 46 253,90 ₴


