
Велотренажер горизонтальний магнітний HMS R9259 Plus чорно-зелений
12 538,90 ₴
Показать оптовые цены- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 20620
+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лежачий велотренажер R9259 HMS PLUS - це сучасний дизайн, призначений для кардіотренувань.
Продукт являє собою поєднання високої якості, функціональності та простоти використання.
Завдяки системі магнітного опору вправи відбуваються тихо і тому не заважають оточуючим людям. Регулятор дозволяє регулювати його значення відповідно до потреб користувача.
У свою чергу, 8-ступеневе регулювання навантаження робить велотренажер відмінним вибором як для новачків, так і для досвідчених райдерів. Зручність і комфорт під час занять можливий завдяки конструкції лежачи.
Функціональний і сучасний дисплей підраховує і відображає всі найважливіші параметри тренувань. Зручні нековзні педалі - ще одна перевага обладнання HMS PLUS.
Технічні характеристики:
- Колір: чорно-зелений
- Тип: горизонтальний
- Клас точності: B
- Клас використання: H
- Тип опору: магнітний
- Тип регулювання опору: ручне
- Кількість рівнів регулювання опору: 8
- Вага маховика (кг): 9
- Площина регулювання сідла: горизонтальна
- Спосіб регулювання відстані між сідлами: ступінчасто
- Діапазон відстані від сідла до педалі (мм): 620 - 900
- Діапазон відстані від сідла до землі (мм): 450
- Комп'ютер (вимірювання):
- час: так
- відстань: так
- швидкість: є
- Пульс: так
- калорії: так
- Розміри дисплея (мм): 70 x 50
- Додаткове обладнання:
- датчики пульсу: є
- транспортувальні ролики або колеса: так
- Розміри велотренажера (в розкладеному вигляді):
- довжина (мм): 1230-1390
- ширина (мм): 695
- висота (мм): 1015
- Максимальна вага користувача (кг): 120
- Блок живлення: 2 x AA
- Вага виробу (кг): 27,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5907695503043 |
| Вес маховика | 9 кг |
| Вес (кг) | 27,5 кг |
| Гарантія | R9259 Plus |
| Додаткові характеристики | Блок живлення: 2 x AA;Регулювання опору: ручне;Регулювання сидіння:по горизонталі;Спосіб регулювання відстані між сидіннями: ступінчасто;Діапазон відстані від сидіння до педалі: 620 - 900 мм;Діапазон відстані від сидіння до землі: 450 мм |
| Класс | Домашні |
| Конструкция | горизонтальні |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Особенности | Вимірювання пульсу;Транспортувальні ролики |
| Показання дисплея | Час;Швидкість;Пульс;Калорії;Відстань;Розміри дисплея: 70 x 50 мм |
| Размер | R9259 Plus |
| Розміри | 1230-1390 х 695 х 1015 мм |
| Рівні навантаження | 8 рівнів |
| Тип | Магнітні |
Информация для заказа
- Цена: 12 538,90 ₴


